Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Cabrio - Światła AUTO - jak dodać DRL


bentacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie oto pytanko.

Posiadam A4 B6 Cabrio z 2005r. Ostatki produkcji B6, dużo w niej rzeczy już z B7 no i chciałbym zrobić jedną rzecz. Posiadam OBDEleven i po wpisaniu VIN wykrywa mi auto jako B7.

Otóż w aucie mam włącznik świateł z funkcją AUTO no i czujnik w lusterku, że jak zapadnie zmrok to się Xenony zapalają. Ale niestety jak jest jasno to nie świeci po prostu nic. Da się może jakoś zakodować, żeby np długie świeciły z 25% mocy jak dzienne podczas gdy mam ustawione AUTO a dalej jak już się zrobi ciemno to normalnie Xenon się zapali? Mam na myśli zrobienie wszystkiego z wykorzystaniem oryginalnego zestawu, bez dokładania modułów itd.

Wiem, tematów dużo, bla bla, moduły itd. Ale do tego konkretnego przypadku żadnego tematu znaleźć nie mogę.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tak jak byś chciał. W b6 nie ma świateł do jazdy dziennej i czujnik zmierzchu działa tak że włącza światła jak jest ciemno i wyłącza jak jest jasno. W B7 w xenonach są światła dzienne i zapadają się jak jest jasno i przekraczają się na mijania jak robi się ciemno.

u Ciebie trzeba by założyć światła dzienne z jakimś modułem i wtedy można to tak podłączyć żeby wyłącznik na auto je załączał i gasił jak robi się ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zakodować skandynawię i ksenonami świecić w dzień tylko, że słabiej lub normalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli założę jakieś DRL da radę zrobić, żeby działały w ten sposób na "auto" nawet jeśli jest jasno? Nie chciałbym za bardzo ingerować w fabryczne wiązki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...