Kod radia naklejony na radio ?

Witam znowu.

Jako ze nie znam kodu do swojego radia, zamartwiam sie juz teraz co bedzie jak kiedys trzeba bedzie odlaczyc akumulator.

Dzis w wolnej chwili wyjalem Concerta i z tylu jest naklejka z 4-cyfrowa liczba.

Moze to byc kod czy tylko tak mi sie wydaje?

Może poprzedni właściciel sobie nakleił :wink:

Może poprzedni właściciel sobie nakleił
Bardzo możliwe, mi po odczytaniu kodu nakleili taką naklejkę

To udogodnienie dla złodzieja, :lol::lol: Ja taki kod zapisuje w tel jako nr GG kogośtam i po sprawie.

Witam znowu.

Moze to byc kod czy tylko tak mi sie wydaje?

Jeśli to odręczne pismo, to możesz tak przypuszczać.

Jeśli jest to wydrukowana naklejka to nie jest to raczej kod do radia i nie sprawdzaj.

Kody były z przedziału 0000 - 1999.

Jeśli to odręczne pismo, to możesz tak przypuszczać.

Wydruk

Kody były z przedziału 0000 - 1999.

To by sie akurat zgadzalo :-).

Dobra , trudno. Nie bede (przynajmniej narazie) ryzykowac.

ja tez mam taka naklejke z tyłu radia i to nie jest kod

nie ma również zadnego kalkulatora który do radia audi odczytuje kod z numeru seryjnego

trzeba pojechac do serwisu rtv/agd tam odczytuj kod z oprogramowania koszt 40zł

Ja miałem podobnie. W książce do radia był wyrwany odcinek i pewnie tam był zapisany kod.

Nie wyciągałem radia ale przy odłączeniu akumulatora ( bylem zmuszony) radio weszło w stan SAFE.

2 dni jeździłem bez radia a międzyczasie szukałem generatora kodu.

znalazłem jakiś i zabrałem się do wyciągnięcia radia żeby odczytać nr seryjny a tu na obudowie różowa naklejka i 4 cyfry. Pomyślałem niemożliwe - a jednak to był kod.

Zapisałem kod w kompie i w telefonie a naklejkę zerwałem.

Zrobiło mi się głupio że nie zacząłem od wyciągnięcia radia ale człowiek uczy się na błędach.

Witam ja też mam problem z kodem do radia. W mojej instrukcji również jest wyrwane kawałek kartki podobnej do wizytówki i podejrzewam ze tam był ten kod ,mało tego to nie wiem jak mam się zabrać za wyjęcie oryginalnego radyjka w celu przekonania sie czy nie ma tam naklejonego kodu. proszę o pomoc :a4fan:

na dole przedniego panelu sa cienkiutkie, podluzne otwory - wsun tam jakies blaszki (ewentualnie zaopatrz sie w odpowiednie przyrzady za kilka pln) i pociagnij radio - wyjdzie. tylko nie odlaczaj kabli, bo radyjko sie zakoduje!!!

Ok. Dzięki, spróbuje i zobaczymy efekty mam nadzieje że będzie ok[br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 11:44 _________________________________________________ Wielkie dzięki jedna godzina na włączonym zapłonie pomogła,radio się odblokowało,ale cóż kod 1234 raczej nie pasuje wpisałem jeszcze z kalkulatora kodów 1 kod ale okazał się błędny. Nie wiem co mam dalej robić,mam jeszcze dwa kody muszę je spróbować.Może macie jeszcze jakieś pomysły????? :a4fan:

żadne kalkulatory nie generują kodu do audi niestety