Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 2019 40TFSI (2.0) 190km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, dead_beat napisał:

Też o tym myślałem, ale nie chcę zrobc nic co może podważyć gwarancję, zwłaszcza, że czekam na drugą akcję serwisową.

Zawsze możesz trzymać stare heble w razie serwisu. 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, george napisał:

Zawsze możesz trzymać stare heble w razie serwisu. 

No tak i w pół h sobie przerzucę w garażu bez podnośnika... 
Trzeba mieć czas na takie zabawy...

Opublikowano
1 minutę temu, dead_beat napisał:

No tak i w pół h sobie przerzucę w garażu bez podnośnika... 
Trzeba mieć czas na takie zabawy...

Racja, ale wtedy nie możesz zażaleń, ze hamulce puchną po kilku ostrzejszych przejazdach.

Opublikowano
8 minut temu, dead_beat napisał:

W przyszłym roku pewnie będę sprzedawał, więc jakby co zapraszam, autko naprawdę zadbane i dobrze serwisowane.

Będę pamiętał:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, george napisał:

Racja, ale wtedy nie możesz zażaleń, ze hamulce puchną po kilku ostrzejszych przejazdach.

Od wczoraj nie czuje, żeby coś się działo ;-)
Serio, nawet chłopakom wczoraj na spocie mówiłem, że w końcu jestem naprawdę zadowolony z samochodu, bo wreszcie jeździ jak powinno, nie ma problemów z trakcją i hamuje prawidłowo.

Edytowane przez dead_beat

Opublikowano
9 minut temu, dead_beat napisał:

Od wczoraj nie czuje, żeby coś się działo ;-)
Serio, nawet chłopakom wczoraj na spocie mówiłem, że w końcu jestem naprawdę zadowolony z samochodu, bo wreszcie jeździ jak powinno, nie ma problemów z trakcją i hamuje prawidłowo.

:thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako ciekawostka, shamowalem swój samochód. Tylko miałem wrażenie ze brakuje powietrza na tej hamowni, jak będę miał okazje pojadę na lepsza.

wyszlo 199km 326nm

Opublikowano

Zdrowa seria.

Opublikowano
9 godzin temu, dead_beat napisał:

Jako ciekawostka, shamowalem swój samochód. Tylko miałem wrażenie ze brakuje powietrza na tej hamowni, jak będę miał okazje pojadę na lepsza.

wyszlo 199km 326nm

Na lepszej wyjdzie 200km 327nm , w czymś Ci to pomoże? Na jeszcze innej wyjdzie więcej lub mniej. Rozumiem jakby to było już mocno zajechane auto dla sprawdzenia czy faktycznie coś tam jeszcze zostało z tego co powinno być seryjnie. Ale sprawdzać na kilku rolkach takie auto po którym pierwszy wynik wyszedł normalnie z małym bonusem ,to szukanie dla samego siebie śmiesznych cyferek. 

Opublikowano
12 godzin temu, dead_beat napisał:

Jako ciekawostka, shamowalem swój samochód. Tylko miałem wrażenie ze brakuje powietrza na tej hamowni, jak będę miał okazje pojadę na lepsza.

wyszlo 199km 326nm

Z reguły Audi daje bonusy :wink:

Opublikowano
28 minut temu, Michu1996 napisał:

Z reguły Audi daje bonusy :wink:

To jedno, druga sprawa to poprawność hamowania automatu.

Z ciekawostek BEX przy 201 kkm i temperaturze 2 °C na hamowni drogowej wylegitymował się 192 KM/245 Nm.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, MaciekPL napisał:

Na lepszej wyjdzie 200km 327nm , w czymś Ci to pomoże? Na jeszcze innej wyjdzie więcej lub mniej. Rozumiem jakby to było już mocno zajechane auto dla sprawdzenia czy faktycznie coś tam jeszcze zostało z tego co powinno być seryjnie. Ale sprawdzać na kilku rolkach takie auto po którym pierwszy wynik wyszedł normalnie z małym bonusem ,to szukanie dla samego siebie śmiesznych cyferek. 

Nie robiłem tego na jakiejś spinie. 

Byłem dosłownie przy okazji. 

Nie podobało mi się to, że garaż był nieduży, zamknięty i tam gdzie auto najlepiej ciągnie był lekki spadek mocy. 

Jak będę miał okazję być na lepszej to sobie wjadę. 

Opublikowano

Zajechałeś już te DBA? :wink: Mam Zestaw Akebono z RS4. Jak chcesz zapraszam na przymiarkę.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.09.2020 o 18:36, Wandej napisał:

Zajechałeś już te DBA? :wink: Mam Zestaw Akebono z RS4. Jak chcesz zapraszam na przymiarkę.

Hejka, trzymają się świetnie, trochę głośne, ale hamulec działa jak powinien ;-)

To już koniec modów w moim A4, policzyłem te swapy, to że tu jest zepsuty napęd i wielkie drogie modowanie nie ma sensu,

jest za drogie a i tak frajdy nie będzie.

Audi idzie do garażu i będzie na niedzielne wyjazdy, nie będę mu tak przebiegu dowalał.

Kupiłem sobie Mercedesa C32 AMG do tłuczenia na co dzień.

Ma poprawny napęd na tył, właśnie jest na drobnych poprawkach i  podkręcany na bezpieczne 400km.

Tego auta szkoda mi niszczyć, za rok będzie ładny i z rozsądnym przebiegiem do odprzedaży.

Edytowane przez dead_beat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.