Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chiptuning u Kocara

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kunio, mam nieodparte wrazenie, ze moze moja wiedza w tym temacie jest mala, ale Ty nie wiesz kompletnie o czym piszesz!

Opublikowano

a ja dalej nie wiem o czym ty do mnie piszesz w takim razie :rolleyes:

Opublikowano
Nie? to dlaczego masz popękane turbo? ;)

moje turbo nie jest popękane :rotfl: skąd masz to info :question: Kunio przestań pleść bzdury... :bicz:

Opublikowano
kazdy ceni swoja prace jak chce,dla jednych jest warta 300zl dla innych 700zl

trzeba znac swoja wartosc,tunerzy z allegro

Popieram

CTV ile u Ciebie kosztuje remap ecu do 1.8T AVJ, podaj mi proszę cene netto - może być na PW. Dzięki

Opublikowano

Kunio, poducz sie troche, a pozniej sie wypowiadaj w takich teamtach - nie wiesz co sie z czym je, a Twoja wiedza widac sie opiera na artykulach z AS!

znasz takie wyrazy jak:

-limit momentu obrotowego

-podkrecenie/opoznienie zaplonu

-mapa sprawności wolumetrycznej

-wiesz czym sie rozni sterownik ME5 od ME7??

no wlasnie... chyba jednak nie, ja sie dowiedzialem jak nie mialem o tym pojecia, teraz cosniecos wiem, ale nie uwazam sie za geniusza jak Ty!

mimo ze obiecalem lukasowi, to za kolejne takie bzdury bedziesz mial ostrzezenie! :bicz:

nie ladnie jest wprowadzac ludzi w blad i psuc atmosfere

Opublikowano

a u mnie z ulicy to z 2500 a jak robisz wszystko umnie to jest taniej,poprostu niechce mi sie tego robic (wymaga to wiele godzin roboty,jazda,afr,sprawdzanie)

wole w tym czasie zrobic 5-10 zwyklych programów do tdi

Opublikowano
a u mnie z ulicy to z 2500 a jak robisz wszystko umnie to jest taniej,poprostu niechce mi sie tego robic (wymaga to wiele godzin roboty,jazda,afr,sprawdzanie)

wole w tym czasie zrobic 5-10 zwyklych programów do tdi

dzęki za info

Opublikowano

szukam kogoś żeby zrobił mi chiptuning w okolicach rzeszowa znajdzie śie jakaś dobra firma?

Opublikowano

virus01, masz do wyboru Warszawa lub Kraków - co wolisz :question:

Opublikowano

w ostateczności to Kraków mam do niego 200km to nie mało ale myślę że warto tylko jaka cena by była wraz z hamownią

[ Komentarz dodany przez: rob: 24-03-2007, 16:47 ]

kolego, REGULAMIN forum się kłania

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

lmatys, jakieś nowości w sprawie programu?? Daj znać na PW to otworzę i wkleimy wykresy do tego samego tematu. :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.