Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przelot !!!


Krystian1999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Chciałbym zrobic przelot w swojej a4b6 1.9 Avf. Problem jest taki ze nie mam o tym kompletnie zielonego pojęcia.Dodam że podwojny wydech mam zalożony od 1.8t.

Móglby mi ktos zaznaczyc na udostepnionym zdj przezemnie co dokladnie trzeba zmienic w tym wydechu.

Znalezione obrazy dla zapytania wydech a4 b6 1.8t

Jesli jest taka mozliwość to niech mi to ktos tak krok po kroku wyjaśni i mniej wiecej wyliczy w jakiej sumie sie zmieszcze :D

Da rade taki dzwięk osiagnąc?

lub taki:

Dzięki za każdą podpowiedż. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz zielonego pojęcia to oddaj do mechanika i powiedz, że chcesz przelot. Bez spawarki i tak nic nie zdziałasz. Koszt? ok 300 zł, trzeba tylko kawałek kwasówki w miejsce tłumika środkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli przelot, to osobiście polecam ci droższe rozwiązanie w postaci gotowego zestawu. Sam myślałem rzezbic tak jak ty, mam nawet o tym pojęcie i narzędzia.  Jednak robienie takich przeróbek we własnym zakresie, finalnie da ci niezadowalajacy efekt. Albo będzie za głośno,  albo będzie rezonans. Stracisz czas, pieniądze i finalnie będziesz szukał gotowca. Ja osobiście zdecydowałem się na oryginalny używany przelot Millteka i jestem bardzo zadowolony. Wydałem parę groszy, ale za to efekt końcowy jest przewidywalny i zadowalający, do tego dostajesz zestaw P&P i w 30 minut sam składasz całość. 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dayd_4 napisał:

Kolego, jeśli przelot, to osobiście polecam ci droższe rozwiązanie w postaci gotowego zestawu. Sam myślałem rzezbic tak jak ty, mam nawet o tym pojęcie i narzędzia.  Jednak robienie takich przeróbek we własnym zakresie, finalnie da ci niezadowalajacy efekt. Albo będzie za głośno,  albo będzie rezonans. Stracisz czas, pieniądze i finalnie będziesz szukał gotowca. Ja osobiście zdecydowałem się na oryginalny używany przelot Millteka i jestem bardzo zadowolony. Wydałem parę groszy, ale za to efekt końcowy jest przewidywalny i zadowalający, do tego dostajesz zestaw P&P i w 30 minut sam składasz całość. 

Pozdr!

Sorki że się podepnę ale.. w sumie dwa pytanka

- Jak to chodzi? Bardziej Basowo, do zniesienia nie za głośno? masz jakiś filmik?

- Ile Cię to kosztowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tutaj masz opisany temat. Niestety nie mam filmiku, bo nie mam odpowiedniego sprzętu, żeby uchwycić dźwięk, nie zniekształcając go. Ogólnie bardzo dużo jeżdżę, jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @dayd_4 takie zamiast końcowych będą dobre? https://allegro.pl/oferta/tlumik-srodkowy-2-5-300mm-przelotowy-turboworks-7551771025

Tylko tutaj chyba trzeba coś dostawać dodam że moja a4 to fwd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, czy będą dobre. Tak jak pisałem w temacie, ja zdecydowałem się na gotowe, dedykowane rozwiązanie, żeby nie rzeźbić i nie tracić czasu na poprawki, że coś tam za głośno, coś tam stuka o nadwozie, albo o zderzak. Założyłem gotowca, który pasował P&P

Musisz poszukać w tematach, może ktoś kombinował wydech na tłumikach Turboworks i ci pomoże.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...