Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] 20 cali s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy co myslicie o tych kolkach w rozmiarze 20 cali?

c214748364827052008122428_1.jpg

http://spots.autogespot.com/eng/viewimages.php?id=c214748364827052008122428

Jezdzil moze ktos na takim rozmiarze w budzie C5?

Chce zmienic wlasnie na ten model z moich 19 i przekonac sie sam jak sie jezdzi :>

PS. Moze ktos z Was widzial gdzies na sprzedaz takei kola najchetniej bez opon?

Sa 3 kpl. na allegro ale z oponami, ktore sie do mnie nie nadaja wiec bez sensu za nie placic.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dla przypomnienia moja eSka RSeska :)

dscf1330.jpg

dscf1334.jpg

Wiec wygladalaby idealnie jak ta z fotki wyzej.

Opublikowano

jezu 20 ? :naughty: sa bardzo ladne, ale ja bym sie bal takie zalozyc :D

Ja 19 sie boje :polew:

musisz miec tam u siebie dobre drogi ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jezu 20 ? :naughty: sa bardzo ladne, ale ja bym sie bal takie zalozyc :D

Ja 19 sie boje :polew:

musisz miec tam u siebie dobre drogi ? :naughty:

Drogi w PL chyba wszedzie takie same :embarrassed:

Malo tego to samochod mojej zony :kox:

Opublikowano

Zgadza się. :decayed: 20" to nie przelewki. :tongue4: Znajomy rozwalił ostatnio 19", więc nie jest zbyt ciekawie. :confused4:

Opublikowano

jaka oponka na taka felge musi byc ? :cool1:

Opublikowano

20" robi robotę :good: Jak założysz taki rozmiar to będzie :kox: Tylko Twoja 6-teczka lepiej wygląda na tych RS4 co masz obecnie więc może lepiej kupić 20" ale w tym obecnym wzorze ? :naughty:

Opublikowano

jaka oponka na taka felge musi byc ? :cool1:

255/35/20 :kox:

Opublikowano
  • Autor

jaka oponka na taka felge musi byc ? :cool1:

255/35/20 :kox:

255 bedzie troche za baloniaste.

235/30/20 :kox:

Opublikowano

Ja bym się bała 20", załatwić je idzie łatwo, jak ma się jeździć na co dzień.

Opublikowano

jaka oponka na taka felge musi byc ? :cool1:

255/35/20 :kox:

255 bedzie troche za baloniaste.

235/30/20 :kox:

lepiej założyć baloniaste, niż ryć kantem. Ja mam takie 17 to i tak czuje każdy kamyczek pod kołem.

Opublikowano

jaka oponka na taka felge musi byc ? :cool1:

255/35/20 :kox:

255 bedzie troche za baloniaste.

235/30/20 :kox:

jakie baloniaste :polew:

Ja na 17 mam 235/45/17 oponki

Opublikowano

jakie baloniaste :polew:

Ja na 17 mam 235/45/17 oponki

nie są baloniaste, też nasza takie ma i jest ok. :gwizdanie:
Opublikowano

ja mam 225/45/17 i napewno powiem że przydały by mi sie troszke szersze.

Opublikowano

ja bym nie zmieniał nic, bo można łatwo przedobrzyć :decayed: a teraz jest pięknie :good:

Opublikowano

ja bym nie zmieniał nic, bo można łatwo przedobrzyć :decayed: a teraz jest pięknie :good:

pięknie dla oka, gorzej dla samochodu :)

Opublikowano

Tak wygląda 20" w A4 z bliska :decayed:

eurp_0712_07_z+2005_audi_a4_2.0t_quattro+20_inch_x_9_modulare_m7_wheels_custom_brushed_finish.jpg

Opublikowano

takie coś to bym do swojej wepchnął :) Ale te dziury :(

Opublikowano

felgi super ale pod warunkiem że kursujesz wyłącznie autostradą :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.