Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 B9 Black Panther

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 minut temu, mumen napisał:

Ciekawe jak ma nowe A4 Lift, nawet w dieslu ma taki podłużny trapezowy wydech po obu stronach, czyżby też atrapa ... a moze zbiornik adblue przesunęli w inne miejsce ... poza tym wchodzi nowy model RS5 w dieslu i na pewno musi być wydech a nie sadzę aby odpuścili adblue wiec gdzieś ten zbiornik przeniosą szkopy tylko trzeba obczaić gdzie. Składam A5 dla siebie i właściwie mam zderzak, specjalnie kupiłem od S zanim się zorientowałem że tam nie ma miejsca ... będę kombinował coś bo poza tym ze miały byc 4 rury chciałem dołożyć aktywny wydech ...

Tak w poliftowej A4 to są atrapy. RS4/5 cały czas są z jednostkami benzynowymi, modele S4/5 będą z dieslem

Opublikowano

Przyjżę się w salonie jak to jest zrobione w nowym A4 a może jakis zbiornik z Q5 Q3 może mają w innym miejscu. To beznadzieja z tym zbiornikiem przeież.

Opublikowano
  • Autor

No niestety, a wyciąganie itp to już za duża rzeźba. Poza tym auto na gwarancji.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To już chyba ostateczny wzór w tym roku. Za rok 20 cali.

 

47DAC550-49FC-45A5-94B7-FAA18F8C951F.jpeg

150C39E8-AA6F-4B52-A725-B9E2B6F6CDEE.jpeg

Opublikowano

Dużo lepsze niż poprzednie ?

Opublikowano

Teraz z tą felgą spoko wygląda

Edytowane przez kris67

Opublikowano

Będzie lipa z tym wydechem w zimie , tylko z jednej strony będą dymić spaliny.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.07.2019 o 22:55, dekiel 13 napisał:

Będzie lipa z tym wydechem w zimie , tylko z jednej strony będą dymić spaliny.

Jedna zima już za mną.Niestety to największy minus. Zawsze można wejść w tryb zimowy z dyfuzorem S-Line na jedną stronę :D

Opublikowano

Felgi sztosik, nawet nie wiem czy jest sens pakować 20-tki. Te na prawdę dobrze wyglądają.

Edytowane przez liquid8p

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Na zimę wpadla ceramika po 3 etapach :)

 

E350359C-31C8-4828-91C6-E51DB5323B94.jpeg

FCF7E2B1-601C-4BA9-97E0-629971F09C81.jpeg

E9C1D7F3-CC03-4503-BBB7-89BDF3339AD2.jpeg

9F575B9D-86B7-44D8-B6E7-459992FDD6EE.jpeg

9E95C9B1-7759-4508-9067-BFBC11DD29D6.jpeg

EB0164B2-7044-45B1-B2D0-E2412B06BEAD.jpeg

Edytowane przez czarny69

Opublikowano

Pięknie się prezentuje.

Fajne te JR-y?

Btw. To 9x19"?

Jakie ET dałeś?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki!
Z tego co pamietam to 8.5x19, ET zrobiłem jak fabryka czyli 32 plus dystans 25mm. W połączeniu ze sprężynami eibacha obciera jak mam 3-4 osoby lub coś ciężkiego w bagu. ;) ale przy 20mm gorzej wyglada. 

Edytowane przez czarny69

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze że na auto zawitały Dokladki w czerń,  dużo lepiej to wygląda jak na początku. Przednia listwa zderzaka jeszcze pomalować lub okleic ☻ I będzie git. Na wiosnę celowalbym w Koła 20"  O szerokości 10" et 30-35. Będzie ładnie wyglądać.

Jeszcze tylko wydech dopracować .

Pozdrawiam 

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano
  • Autor

Przednia listwa jest już oklejona do końca także srebrny na dobre zniknął z auta. Wydech faktycznie do poprawy. Na wiosnę planuje zmianę auta, zobaczymy jak to będzie... Tymczasem na podwórku mam inna zabawkę. 
 

 

8FF15B4B-1B81-497C-821D-84AA7D2AA73F.jpeg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

@czarny69 Mam pytanie, gdzie kupowałeś grill, który finalnie najlepiej pasował Ci do auta? Byłeś z niego w 100% zadowolony i możesz polecić namiar? Szukam takiego do A5 Sportback F5 z 2018...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.07.2020 o 23:09, carman napisał:

@czarny69 Mam pytanie, gdzie kupowałeś grill, który finalnie najlepiej pasował Ci do auta? Byłeś z niego w 100% zadowolony i możesz polecić namiar? Szukam takiego do A5 Sportback F5 z 2018...

Cześć, sorry że dopiero teraz - rzadko tu zaglądam. Grill w mojej A5 to chińczyk, zadowolony w 90% - nie ma koszyczka na kamerę, więc kamera z przodu musi być na patencie. Chyba, że ktoś jej nie ma to problem z głowy. Jakościowo bardzo dobrze. Jeśli dalej szukasz - napisz PW, podeślę namiar. 

PS Auto na sprzedaż.

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A5 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Diesel, 218 KM, 2 967 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Edytowane przez czarny69

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.