Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 B9 Black Panther


czarny69

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Kodzak33 napisał:

Fajna sztuka jaką masz moc?

Na ten moment seria z gratisem - 226 km. Ale szykuje się na program. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie ??‍♂️

 

Na przód wpadnie dystans, naklejka z grilla zostanie zastąpiona literami 3D prawdopodobnie w czarnym macie, listwa będzie oklejona na czarno. 

Dorzucilem jeszcze filtr który fabrycznie nie jest przewidziany na rynek europejski. 

Zdjęcia nie oddają efektu, który najlepiej widoczny jest w pełnym sloncu, aczkolwiek liczę się z tym ze nie każdemu będzie się podobać to koło. Nie szedłem w naciągi, bo robię tym autem 60 tysięcy rocznie po autostradzie i lubie polatać trochę szybciej na ślimakach, na gwint czy air na razie nie mam kasy, bo kupiłem drugie Audi (A4 B9), a 20 na drogi w mojej okolicy się nie nadają. Może za rok albo na innym aucie. 

8B871E3D-7971-46A6-9BDA-B5F8C349BE57.jpeg

97719320-7446-4F9D-A8FA-945EC5F6597D.jpeg

Edytowane przez czarny69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tu nie chodzi o naciągi tylko o to, ze nie wykorzystałeś potencjału budy a5, która potrafi pomieścić bardzo dużo. Mogłeś wrzucić coś szerszego z większym concave i dobrać pod to odpowiednie opony bez naciągu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, skotyman napisał:

Wg mnie tu nie chodzi o naciągi tylko o to, ze nie wykorzystałeś potencjału budy a5, która potrafi pomieścić bardzo dużo. Mogłeś wrzucić coś szerszego z większym concave i dobrać pod to odpowiednie opony bez naciągu :wink:

Ja to doskonale rozumiem, ale chyba jeszcze nie jestem ‚gotowy’ Na 20 cali. Poza tym te, które mi się podobają są poza zasięgiem finansowym na ten moment. Może za rok... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2019 o 09:48, czarny69 napisał:

Wczoraj wpadło lato i splitter Maxton. 

 

 

1E90FD55-9036-4816-B348-5A21D2CB6C43.jpeg

Auto piękne. Niestety modyfikacje rodem z need for speed. Tobie ma się podobać✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O qur..wde,  to żeś pojechał z tym samochodem.

Co nie zmienia faktu, że A5 w coupe daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2019 o 20:42, Wandej napisał:

Auto piękne. Niestety modyfikacje rodem z need for speed. Tobie ma się podobać✌️

A co według Ciebie oprócz felg w neochromie kojarzy się z NFS? Bo taki tekst to w sumie trochę jak pocisk.

Bo chyba nie mówisz o grillu RS5, ciemnych lampach czy dyfuzorze OEM S5? A splitter przy fabrycznych liniach zderzaka w B9 dla wielu jest na pierwszy rzut oka niewidoczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy listwy do lakierowania tak jak jest to zrobione u Ciebie trzeba zdejmować ?? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Bryła A5 w czerni prezentuje się przepięknie...

A felgi rzecz gustu...

Tak jak napisali Koledzy...

Tobie mają się podobać.

Dużo frajdy z jazdy!

Pozdrawiam ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bristol napisał:

Czy listwy do lakierowania tak jak jest to zrobione u Ciebie trzeba zdejmować ?? Pozdrawiam :)

Listwy wokół szyb mam oklejone folią, nie pamiętam czy osoba która to robiła ściągała listwy czy robiła na aucie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły oklejaja na aucie. Zdejmowanie tych listew to nie jest taka prosta sprawa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć z mini sesji przed zmianą felg. Felgi wracają do producenta. 

IMG_0591.jpg

IMG_0592.jpg

IMG_0594.jpg

IMG_0597.jpg

IMG_0598.jpg

IMG_0599.jpg

IMG_0600.jpg

IMG_0602.jpg

IMG_0604.jpg

IMG_0606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill z RS5 pasował bez problemów do standardowego zderzaka ? Na żywo oglądałem i jest piękny, do tego jeszcze emblematy w błotnikach/drzwiach z tym plastrem i tworzy fajkna kompozycję ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i co zrobiłeś z zbiornikiem n AdBlue ? Jest w miejscu gdzie po prawej masz wydech ... jakaś sztuczka z wydechem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mumen napisał:

Grill z RS5 pasował bez problemów do standardowego zderzaka ? Na żywo oglądałem i jest piękny, do tego jeszcze emblematy w błotnikach/drzwiach z tym plastrem i tworzy fajkna kompozycję ... 

Tak, pasował, ale to nie jest ori grill. Minusem był brak mocowania kamery, był tylko sam otwór wiec kamera jest w powietrzu. 

2 godziny temu, mumen napisał:

A i co zrobiłeś z zbiornikiem n AdBlue ? Jest w miejscu gdzie po prawej masz wydech ... jakaś sztuczka z wydechem ?

No niestety muszę przyznać z bólem serca, że prawe lufy są ślepe. Wiem, dla niektórych to totalna wiocha, dla mnie w większości przypadków też, ale wolę to niż pustą dziurę w dyfuzorze. Tam jest kompletny brak miejsca, nawet końcówki wydechu musiały być cięte w połowie o ile pamiętam... Nic lepszego się tam nie wymysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ma nowe A4 Lift, nawet w dieslu ma taki podłużny trapezowy wydech po obu stronach, czyżby też atrapa ... a moze zbiornik adblue przesunęli w inne miejsce ... poza tym wchodzi nowy model RS5 w dieslu i na pewno musi być wydech a nie sadzę aby odpuścili adblue wiec gdzieś ten zbiornik przeniosą szkopy tylko trzeba obczaić gdzie. Składam A5 dla siebie i właściwie mam zderzak, specjalnie kupiłem od S zanim się zorientowałem że tam nie ma miejsca ... będę kombinował coś bo poza tym ze miały byc 4 rury chciałem dołożyć aktywny wydech ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...