Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Żarnik z allegro - po 3 miesiącach


Madas

Rekomendowane odpowiedzi

Żarnik zakupiony na allegro.... po 3 miesięczym użytkowaniu.... rzekomo orginalna OSRAM - cena 100 zł....

Zastanów się zanim kupisz !!!

j5yyxv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogo to brałeś? Za 100 to rzeczywiście ryzyko. Ori OSRAM chodzą po 150. Kupiłem rok temu i jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, może to zwykły przypadek, że takie coś miało miejsce.

Ja kupiłem żarniki 1,5 roku temu i świecą bardzo dobrze i nie mam żadnych problemów.

Możliwe, że po prostu tak trafiłeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to przypadek ...ale jak wyciągnęliśmy z Musashim ten żarnik to aż włosy dęba nam stanęły....

Zrobimy dokładne fotostory z szybkiej wymiany żarnika bez demontażu zderzaka .... z dokładnymi i precyzyjnymi opisami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, może to zwykły przypadek, że takie coś miało miejsce.

Ja kupiłem żarniki 1,5 roku temu i świecą bardzo dobrze i nie mam żadnych problemów.

Możliwe, że po prostu tak trafiłeś :wink4:

jechaliśmy okolo 60 km/h, przez skrzyżowanie, wpadlismy na poprzeczne koleiny, i w ułamek sekundy później lampa wyladowcza zaczela migać po czym zgasła. na zdjęciu dobrze widać dlaczego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja właśnie kupiłem na allegro 2 żarniki Philips'a D1S po 149 PLN za sztukę i teraz jestem lekko zmieszany czy dobrze zrobiłem... :mysli: Mam nadzieję, że to rzeczywiście tylko wyjątek i nie wyrzuciłem 300 w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja właśnie kupiłem na allegro 2 żarniki Philips'a D1S po 149 PLN za sztukę i teraz jestem lekko zmieszany czy dobrze zrobiłem... :mysli: Mam nadzieję, że to rzeczywiście tylko wyjątek i nie wyrzuciłem 300 w błoto.

nie ma co panikować ....zakładając ten wątek miałem nadzieję namówić ludzi aby sprawdzali źródło....

życzę Ci aby Twoje służyły jak to się mówi " do zasranej śmierci" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłbyć to poprostu zwykły przypadek,że tak się stało z żarnikiem.Kolego scrat uszy do góry będzie git nic na marne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem takie cuda. Pudełka jakby części ORI, w środku żarniki z oznaczeniami Philipsa. Co Wy o tym sądzicie?

dsc0003abu.th.jpg

dsc0005v.th.jpg

dsc0007m.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie żarniczki to i w ori i nie w ori się spotyka na alledrogo, więc zobaczysz sam, jak na nich posmigasz. Trzeba naprawdę niefart mieć, żeby trafić na takiego szrota jak Madas, ale się oczywiście zdarza. Kolega miał coś podobnego w ori żarniku w Toyocie, więc jak widać "nie wszystko złoto..." :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, może to zwykły przypadek, że takie coś miało miejsce.

Ja kupiłem żarniki 1,5 roku temu i świecą bardzo dobrze i nie mam żadnych problemów.

Możliwe, że po prostu tak trafiłeś :wink4:

Też tak myślę czysty przypadek i pech :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak całkowicie z innej beczki,

Czy ktoś z was użytkuje żarniki z allegro ? Prosiłbym o info na jaki kolor świecą?

Blisko rok temu kupowałem (z allegro) takie żarniki (D1S Osram) do mojego poprzedniego samochodu i jakie było moje wkur..... jak sie okazało że żarniki świeciły na kolor nie odbiegający od koloru przeciętnych żarówek H7 :wallbash: (biały z żółtawą poświatą przechodzącą w jasną zieleń)

Oczywiście dupny kolor swiatła powiazany był kiepskim oświetleniem drogi (w porównaniu do ori żarników) Jeździłem tak parę miesięcy z nadzieją ze się to wypali poprawi i oczywiście d*pa...

W A4 póki co mam pięknie świecący oryginał i tak sie zastanawiam że gdyby przyszło mi kupic nowe żarniki to tylko serwis czy próbować z tymi dziwolągami na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem takie cuda. Pudełka jakby części ORI, w środku żarniki z oznaczeniami Philipsa. Co Wy o tym sądzicie?

dsc0003abu.th.jpg

dsc0005v.th.jpg

dsc0007m.th.jpg

a gdzie nabyłeś te żarniki jeśli można :mysli:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 15:01_________________________________________________sorry już doczytałem ...wcześniej pisałeś wybacz.....

mają pudełeczka .... te z fotki akurat nie miały ale to nie ma większego znaczenia.....

Będzie ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na instruktarz wymiany żarnika bez zdejmowania zderzaka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na instruktarz wymiany żarnika bez zdejmowania zderzaka :tongue4:

widziałeś przecież na żywo podczas spota .... czy się spóźniłeś :naughty:

wrzucimy jak już będzie chwila wytchnienia .... pewnie po zlocie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewając kotleta - chciałbym wymienić żarniki...

na dziś wygląda to tak http://allegro.pl/listing/search.php?string=%C5%BCarniki+d1s&from_showcat=1&category=0

coś polecicie?... zależy mi na OSRAM choć diabli wiedzą dlaczego... :mysli:

może ktoś na forum sprzedaje i przeoczyłem?

może ktoś na allegro ma zaufanego sprzedawcę?

no i co z tymi przetwornicami? padają Wam przy wymianie D1S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że Osram to dobra i sprawdzona marka ....

a czemu miałyby paść przetwornice przy wymianie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że Osram to dobra i sprawdzona marka ....

a czemu miałyby paść przetwornice przy wymianie :mysli:

kurde - już mi się mota... było parę tematów że albo w D2S albo u nas w D1S przetwornica nie wytrzymuje nowego startera i pada... i jeden z kolegów po wymianie żarników miał 2 przetwornice do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że Osram to dobra i sprawdzona marka ....

a czemu miałyby paść przetwornice przy wymianie :mysli:

kurde - już mi się mota... było parę tematów że albo w D2S albo u nas w D1S przetwornica nie wytrzymuje nowego startera i pada... i jeden z kolegów po wymianie żarników miał 2 przetwornice do wymiany...

ja ostatnio wymienialem komplet D2S i puki co odpukac cisza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...