Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot Mazury Lipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A wlasnie doszla do mnie twoja plyta we wtorek na Torwarku maly pokazik :wink:

Opublikowano

He he he, jak tam sobie uwazacie, byle to nie trwalo do nastepnego lipca :mrgreen: - Dziki :twisted:

Opublikowano

ja myśłę :razz: , ze temat zamkniemy dopiero jak sie pojawi info o zlociku:

"quattro w A4 czyli Zima z Dzikami"

nazwa zastrzezona :!: proszę jej nie naduzywa...przyjdzie na to czas :twisted: :razz:

Opublikowano

a ja mysle ze temat nigdy nie bedzie zamkniety:) wciaz pojawiaja sie nowe zdjecia i fakty....

Opublikowano
a ja mysle ze temat nigdy nie bedzie zamkniety:) wciaz pojawiaja sie nowe zdjecia i fakty....

czyzby Archiwum X .... :twisted:

Opublikowano
a ja mysle ze temat nigdy nie bedzie zamkniety:) wciaz pojawiaja sie nowe zdjecia i fakty....

czyzby Archiwum X .... :twisted:

Nie... SENSACJE XXI wieku

Opublikowano

Hamujcie bajere gówniarze bo wpadne w szaU :mrgreen: jak skończe maraton to dajemy w tany :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: więc się już szykujcie bo dj'em będzie MATRIX19 :grin: Jąkadełko przyjezdzaj bo bez Ciebie nic nie wyrwiemy :oops::oops::oops:

Opublikowano

ehh tam do zimy bedziemy czekac...kilka jakis imprez okolicznosciowych by sie przydalo...w weekendziki bede jezdzil do kielc na Skole Jazdy Subaru wiec moze ktos by chcial sie zalapac :?: daleko nie macie :razz: :razz: a same szkolenie tez "po piniazku" moge zalatwic

Za ile murzynku??moze ja bym sie podszkolil:)

Opublikowano

jakie koszta tego SJS :?:

daleko nie ma ale inne rzeczy i wydatki na głowie :cry:

Opublikowano

jak będzie dobra cena i dobry termin to może i ja pojade :mrgreen: napisz tylko jakieś info odnosnie tego szolenia :wink:

Opublikowano

Najpierw dowiedz się o cene później zrobi się liste chętnych...wpłacimy kase i fru do nich :oops:

Opublikowano

a terminy????????????bo jakbysmy zebrali chetnych na jedno auto to ja naleze

Opublikowano

moze wrzuć jakiegoś konkretnego linka, gdzie można o tym SJS poczytać

Opublikowano
300pln to jest prawie po kosztach

ile minut jazdy po torze jest w tej kwocie :neutral:

ps.co wspólnego ma SJS ze Zlotem Mazurskim, no chyba że to takie male OT

Opublikowano
  • Autor

no widze ze adamooo czyt. Dzik sie pojawil ale info o kamerze to nic nie napisal :sad:

Opublikowano

Luk jeszcze nie byłem w domu..jak tylko bede mógł to smigne..dzisiaj się wyrwałem na godzine na lody i musiałem wrócić..

pamiętacie tego leszcza :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1164533

?

Opublikowano

OT :oops:

tamtem to było Turbo S, ten to "zwykłe" Turbo ale chyba "troszkę" podkręcony 540 KM :cool:

Opublikowano
  • Autor

nic nie dostales zadnych fotosów uuu to niedobrze film bedzie wyrezany dzisiaj i mysle ze w poniedzialek wysle

Opublikowano

moze ci wysle fotki wszystkie przez skype ?

Opublikowano
  • Autor

kurna musze zdobyc ten swistek bo to byl polecony :roll:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.