Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Mazury Lipiec


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

ja pierdykam 9 dni z wawy do krakowa ja bym szybciej na piechote dotransportowal i to byl polecony

polakom gratulujemy " POCZTY POLSKIEJ" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodziło zeby bylo co ogladac ja go ogladalem juz chyba z 20 razy i dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo to jo....chpocy...zem sie wkoncu dostalach na te forum...jak sie mocie?usychocie z tynsknoty??:Pjo tyz tynsknia i czeekom az warzawka zawito na zabrze:P

tera tak lukasku moj niepijacy...jo tyz cie lubia i tyz tynknia....fajny zes jest i fajnie wciskosz gaz:p

adamoooo...suchej przeston sie podlizywac bo i tak wszyscy wiemy ze mie nie fakosz:pa tak powaznie to rusz ze sie z lonem i wpadajcie na kluseczki na szpitalna:P

lono darling...jak sie cujesz??jak tam miriam??moze w wawie juz znalazles jakiego szreka:Pmam nadzieje ze nie,bo jak mosz jako miriam 2 to sie z nia na zabrzu nie pokazuj...bo nie jedzie sie z drewnem do lasu:P

zolwiu...suchej za niedlugo wpadom ci obrabowac ta lodziarnia z czekoladowych:Poczywiscie jak juz sie podmyja...licza na promocyjne ceny ...bo jak nie to bydymy godac inaczy:P

pozdrawiom wos wszystkich bardzo goraco...trzymcie sie cieplo...i caly czas bydzcie na gazie...bez odbioru...buziaki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakazana

o w mordę kobieto, mało z fotela nie wypadłem jak to przeczytałem :mrgreen: :mrgreen:

dałaś po zawaroach na maxa :!:

wpadaj na lody..truskawkowe też dobre :oops: :mrgreen:

ps pszefota :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Zakazana Babsztylufko Ty już się przygotuj :mrgreen: my tu chopy sie szykujemy na wypada do Wos do Zabrza..wiec szykuj baletki i rajstopki i wywieszaj ogłoszonka na uliczkach bo króliczki napewno przyjadom do zabrzyka na wyrywanko :oops: :razz: :mrgreen: chciał ja być wiejski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dość że wygląda, to jeszcze ma gadane :mrgreen: Buziaczek blądyneczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasku moj niepijacy...jo tyz cie lubia i tyz tynknia....fajny zes jest i fajnie wciskosz gaz:p

:oops:

Mam nadzieje ze pokazał Ci film jakby co to mam jeszcze płykte i dla Ciebie tylko adresu nie podałas :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał wysłać lukas23, wróciłem z Niemiec i ... nie ma nic :cry:

Jeśli ktoś chętny to będę wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piurko wyslalem 2 plytki do ciebie jedna juz 2 tyg temu ze zdjeciami no i tydz temu w poniedzialek z filmem taka jak dostal kazdy na ten adres co podales i to listem poleconym to nie wiem moze sprawdz na poczcie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piurko2,

jutro postram sie o numery listów a jak nie to wysle nowa partie a wiesz co podaj mi jeszcze raz adres na PW bo moze cos zle wpisales ale to list do mnie powinien wrocic juz sam nie wiem z ta poczta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piurko2,

jutro postram sie o numery listów a jak nie to wysle nowa partie a wiesz co podaj mi jeszcze raz adres na PW bo moze cos zle wpisales ale to list do mnie powinien wrocic juz sam nie wiem z ta poczta :roll:

Jest OK , jeden leży na poczcie a drugi odesłali bo minął termin . Nie kazałem rodzinie odbierać poleconych bo nie wiadomo skąd przyjdą .

Pofatyguję Cię o wysłanie " zwrotki " jeszcze raz :wink: Na jakimś spocie lub zlocie wypijemy ... koktail mleczny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz powiedz mi ktory jest bo jak ten z tygodnia z filmem masz to masz i ten co odeslali ze zdjeciami bo dogralem zdjecia do calosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz powiedz mi ktory jest bo jak ten z tygodnia z filmem masz to masz i ten co odeslali ze zdjeciami bo dogralem zdjecia do calosci :wink:

Dopiero jutro będę miał płytę , to napiszę co dostałem. Ale to będzie ta druga , jeszcze z "terminem ważności pocztowej " :mrgreen:

[ Dodano: 2006-08-17, 09:53 ]

Jest płyta ze zdjęciami i filmami , extra ... :mrgreen: Dzięki lukas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...