Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Turbo-chip-fmic? co wybrac


runmadafaka

Rekomendowane odpowiedzi

a to jest jakaś określona liczba km , na wywalenie kata :mysli::decayed: , wywalaj smiało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalaj kata tylko blokuje spaliny. autko bedzie odrazu inaczej oddychało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie lepiej chodziło ale i też zrobi się odczuwalnie głośniej

moim zdaniem warto wywalić kata...a dźwięk można nazwać rasowym pomrukiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie lepiej chodziło ale i też zrobi się odczuwalnie głośniej

moim zdaniem warto wywalić kata...a dźwięk można nazwać rasowym pomrukiem :wink4:

Poziek ma racje pomruk jest :naughty: u mnie jak miałem łożysko walnięte i te dzwieki sie zgrywały, to ludzie niezwiązani z audi (niejeżdzący) myśleli ze mam benzynke siedząc w środku :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie lepiej chodziło ale i też zrobi się odczuwalnie głośniej

Też się zgodzę że będzie żwawsze. Ja po usunięciu kata zauważyłem troszkę większe dymienie i lekki gwizd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co na to miejsce? rurke pakowac czy obudowe z kata sciagnac wywalic srodke i reszte spowrotem wrzucac? :) nie chce zeby przy sprzedazy ktos sie czepial.. wiadomo jak jest.

nie wybebeszaj kata...bo bedzie brzęczał strasznie...po prostu wstaw prosta rurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie lepiej chodziło ale i też zrobi się odczuwalnie głośniej

ja wywaliłem kata i środkowy i wcale nie jest głośniej, tzn głośniejsze jest tuburbo, ale ten dźwięk to :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co na to miejsce? rurke pakowac czy obudowe z kata sciagnac wywalic srodke i reszte spowrotem wrzucac? :) nie chce zeby przy sprzedazy ktos sie czepial.. wiadomo jak jest.

nie wybebeszaj kata...bo bedzie brzęczał strasznie...po prostu wstaw prosta rurę

Ja wybebeszyłem i nie wstawiałem rurki i wcale nie brzęczy. Tak jak pisałem wcześniej pojawiło się tylko lekkie gwizdanie i słyszalne tylko na zewnątrz. W srodku bez zmian (jeśli nie liczyć lepszego przyspieszania :naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, tez wybebeszylem kata , zostawilem wszystko w orginale tyle ze bez srodka i nie jest ani glosniej ani ciszej a furmanka teraz rwie sie do zycia juz od 1400 a wczesniej tak od 1800 obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, tez wybebeszylem kata , zostawilem wszystko w orginale tyle ze bez srodka i nie jest ani glosniej ani ciszej a furmanka teraz rwie sie do zycia juz od 1400 a wczesniej tak od 1800 obrotów

No to chyba w ON bo ja w PB mam pustego kata i po dłuższej jeździe buczy w środku jak cholera...Na dniach pewnie, będę wywalał go całkiem i wstawiam rurę (jak znajdę magika a nie opierdalaczy :disgust: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w miejsce kata wspawałem tłumik przelotowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia ? głośność się nie zmieniła ? Szczerze mówiąc posiadam już tłumik przelotowy :wink4: ale nikt nie chce tego wspawać więc 50zł poszło się je**ć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z katem było ciszej :gwizdanie: ale teraz fajnie słychac jak z obrotów schodzi turbinka taki rasowy pomruk w srodku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak tak jak nie którzy tłumikarze twierdzili, że ten tłumik dużo nie da...chociaż ja mam w okrągłej obudowie, który PODOBNO lepiej tłumi....Ale coś mi się wydaję, że to pic na wode, foto montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no napewno jest ciszej niz na samej rurce :good: niebawem zmienie turbine wtedy sie zobaczy bo ta juz pogwizduje sobie :naughty: ps ja nie mam wyciszenia ogólnie na silniku(w fazie kupna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no napewno jest ciszej niz na samej rurce :good: niebawem zmienie turbine wtedy sie zobaczy bo ta juz pogwizduje sobie :naughty: ps ja nie mam wyciszenia ogólnie na silniku(w fazie kupna)

Pogwizduje- co masz na myśli, bo z tego co wiem to normalne. Sczególnie miło się tego słucha w terenie zabudowanym i to nocą (przynajmniej mi) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no napewno jest ciszej niz na samej rurce :good: niebawem zmienie turbine wtedy sie zobaczy bo ta juz pogwizduje sobie :naughty: ps ja nie mam wyciszenia ogólnie na silniku(w fazie kupna)

Pogwizduje- co masz na myśli, bo z tego co wiem to normalne. Sczególnie miło się tego słucha w terenie zabudowanym i to nocą (przynajmniej mi) :naughty:

jesli słychać zanadto turbinke to znaczy ze powoli kączy sie :gwizdanie: Mi sie podoba dzwiek jaki teraz słysze zwłaszcza jak schodzi z obrotów taki pomruk :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...