Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana klocków tył w A4 B9


switchpl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Podpinam się pod temat gdyż nie chciałem zaczynać nowego i śmiecić forum. 

 

Mam 3 PYTANIA:

 

1) Chciałbym kupić VCDS 3ViN albo 10 Vin w Niemczech. Czy kupując tutaj w DE VCDS-a będę miał język Polski Czy tylko Niemiecki,Angielski, Francuski ewentualnie Ruski..? (Czytałem tutaj że można to zrobić za pomocą OBD ELEVEN, ale skończyła mi się subskrypcja a za rok Ultimate muszę zapłacić 170€ co jest dla mnie bez sensu. Na stronach VCDS  3ViN kosztuje 300€,10 ViN 379€ jednorazowo)

 

2) W moim samochodzie z przodu są pelne jednoczęściowe zaciski 4 tłokowe. ( Nie wiem jak ten system nazywa się profesjonalnie) Do cofania tłoczków potrzebuje taką specjalną praskę najlepiej taką jak w załączniku. Czy zakres pracy 48-75 mm będzie wystarczający a może za ciasny? 

 

3 Pytanie..  Gdy otworze tylne zaciski VCDSem to na czas wymiany tarcz i klocków mogę wyłączyć zapłon tak aby nie wyładować aku, czy muszę działać pod prostownikiem ?

Dziękuję za informację , pozdrawiam.

Screenshot_20240515_152912_eBay.jpg

Screenshot_20240515_152849_eBay.jpg

Edytowane przez DedykOOOO
Dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DedykOOOO napisał(a):

Chciałbym kupić VCDS 3ViN albo 10 Vin w Niemczech. Czy kupując tutaj w DE VCDS-a będę miał język Polski Czy tylko Niemiecki,Angielski, Francuski

Tylko niemiecki lub angielski (po instalacji wersji angielskiej).

Jeżeli już w DE to kup u dystrybutora PCI Diagnosetechnik i radzę kupić wersję bez ograniczeń VIN.

SHOP.PCI-DIAGNOSETECHNIK.DE

PCI Shop Das Ross-Tech® VCDS HEX-V2® für VW, Audi, Seat & Skoda. Mit deutschem VCDS...

 

4 godziny temu, DedykOOOO napisał(a):

Czy zakres pracy 48-75 mm będzie wystarczający a może za ciasny? 

Wystarczy

4 godziny temu, DedykOOOO napisał(a):

mogę wyłączyć zapłon tak aby nie wyładować aku?

Możesz

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tylko niemiecki lub angielski (po instalacji wersji angielskiej).

Jeżeli już w DE to kup u dystrybutora PCI Diagnosesystems i radzę kupić wersję bez ograniczeń VIN.

SHOP.PCI-DIAGNOSETECHNIK.DE
 
 
 
Dlaczego wersja bez ograniczeń?  Tylko dlatego że jest bez ograniczeń czyli tysiące VINow czy program bardziej rozbudowany i można zrobić wiecej? 
 
PS. 
Orientujesz się może czy połączenie Tarcze Zimmermann i Klocki Ferodo będzie grało z przodu jak i z tyłu czy lepiej kupić wszystko w jednym komplecie np ATE? 

 

Edytowane przez DedykOOOO
Dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcje są takie same, ale możesz nieograniczoną liczbę pojazdów podłączyć. 

Kupisz na 3 VINy, podepniesz Twoje auto i może żony i zostanie się 1 VIN do wykorzystania. Zmienicie auta za parę lat i będziesz kupywał Upgrade bo nie będziesz miał więcej wolnych VINów. 

Dokupienie Upgrade wychodzi dużo drożej nieżeli od początku kupić VCDS bez ograniczenia VIN. Poza tym taki bez ograniczenia VIN zawsze sprzedasz za dobrą cenę, w przeciwieństwie do wersji, gdzie pozostanie tylko 1 lub 2 VINy niewykorzystane. Dodatkowo jak będziesz chciał komuś z rodziny lub z grona znajomych sczytać błędy wykorzystasz ostatni VIN. Nie ma to sensu moim zdaniem.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...