Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6, BEX 225KM/343Nm, Sedan, S-Line Sport Plus, Full Black, BOSE, BiXenon, Cquartz, Sunroof, Wheels RS4, WM Sport, Launch Control, Popcorn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 11.07.2019 o 14:46, Misieqq7 napisał:

Ładnie to brzmi :)

też coś patrzę do siebie Ale zależy mi żeby nie bo zbyt głośno. 

miałem końcowe po swapie quattro  z 2 tfsi to mało głowy nie urwało:)

a tutaj przyjemny dźwięk:)

Na seryjnych z 2.0 TFSI b7 urywało głowe?? cos tu nie halo :D

Opublikowano

Hey,

Może były same końcowe z TFSI a środek usunięty?

Pozdrawiam

Opublikowano
5 godzin temu, soul87 napisał:

Na seryjnych z 2.0 TFSI b7 urywało głowe?? cos tu nie halo :D

no w 1.8t było fest głośno przy mocnym depnięciu wręcz ryczał fest;D dlatego wstawiłem moje ori z 1.8t:)

Opublikowano

Mega dziwne :) Ludzie wstawiaja tlumiki z 2.0 tfsi jako mod .. jezdzilem tez na wydechu z tfsi i bylo akceptowalnie, znam tez pare osob ktore jezdza na wydechu z tfsi non stop i nikt nie narzeka. Daleko temu setupowi do glośności na jakichkolwiek tlumikach aftermarketowych .....

Zreszta, niektore 1.8t z poczatku produkcji w b6 mialy tlumiki o budowie podobnej do tych z tfsi (przelotowe). :) i nikt nie plakal hehe

Edytowane przez soul87

Opublikowano

 

W dniu 8.08.2019 o 14:41, soul87 napisał:

Mega dziwne :) Ludzie wstawiaja tlumiki z 2.0 tfsi jako mod .. jezdzilem tez na wydechu z tfsi i bylo akceptowalnie, znam tez pare osob ktore jezdza na wydechu z tfsi non stop i nikt nie narzeka. Daleko temu setupowi do glośności na jakichkolwiek tlumikach aftermarketowych .....

Zreszta, niektore 1.8t z poczatku produkcji w b6 mialy tlumiki o budowie podobnej do tych z tfsi (przelotowe). :) i nikt nie plakal hehe

To że nikt nie płakał mało mnie interesuje.  Wyrażam swoją opinię i tyle. Dla mnie było mega głośno i zdania nie zmienie:) 

Opublikowano

Kolego Misueqq7,

Na 3 seryjnych tłumikach w tym 2 końcowych z 2.O TFSI było mega głośno? 

To coś ewidentnie jest nie tak. 

Rozumiem gdyby ktoś środkowy usunął mogłoby przeszkadzać ale na 3?

Pozdrawiam

 

Opublikowano
36 minut temu, black4 napisał:

Kolego Misueqq7,

Na 3 seryjnych tłumikach w tym 2 końcowych z 2.O TFSI było mega głośno? 

To coś ewidentnie jest nie tak. 

Rozumiem gdyby ktoś środkowy usunął mogłoby przeszkadzać ale na 3?

Pozdrawiam

 

No naprawdę w silniku 1.8t środkowy też z 2tfsi. I jak mocno w gaz to się ludzie obracali na ulicy . Ktoś z forum też się skarżył kiedyś że tak miał w 1.8t . Mogłem nagrać.  Jakby nie było głośno tak to bym zostawił Ale głowa bolała na dłuższą trasę. 

Chyba że dla innych było by to akceptowalne dla mnie nie. Teraz mam  z 1.8t jest oki:-) 

Pozdro

Opublikowano

coś ewidentnie było nie tak, tłumiki z TFSI w 1.8t sa lekko głosniejsze ale są CICHSZE niż jakiekolwiek inne AFTERMARKETOWE tłumiki... 

Opublikowano
  • Autor

Na rozluźnienie fotka z kąpieli na mieście :)

20190811_231218.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła dokładka zderzaka. Dlugo myślałem czy zakładać zderzak sline, czy założyć do tego zderzaka dokładkę od cupry. Wybór padł na uniwersalną dokładkę gumową i efekt mnie zadowolił.

20200404_214850.jpg

20200404_214934.jpg

20200404_161406.jpg

20200404_152009.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę znajome strony :wink: Pozdrowienia z CBR :decayed: Na początku wątku widzę że regenerowałeś soczewki. Robiłeś to u gościa w Rypinie? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Mateusz123258 napisał:

Widzę znajome strony :wink: Pozdrowienia z CBR :decayed: Na początku wątku widzę że regenerowałeś soczewki. Robiłeś to u gościa w Rypinie? 

Łap wizytówkę firmy. Z tego co pamiętam to przez ich stronę robiłem zgłoszenie i dostałem zregenerowane soczewki a potem odsyłałem swoje.

soczewki.jpg

Opublikowano

Cześć, masz może jakiś link do tej dokładki? 

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, Patryks25 napisał:

Cześć, masz może jakiś link do tej dokładki? 

UNIWERSALNA-DOKLADKA-ZDERZAKA-LIP-SPOILE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 47 zł - UNIWERSALNA DOKŁADKA ZDERZAKA - LIP SPOILER 2,5M (8567129488). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano
  • Autor

Wkońcu sie doczekałem lc i popcorn :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.