Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 Cabrio] adiego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Felgi na aucie ale dystansu brakuje spooooro. Na wekendzie będa pomiary.

7C9A1F4E-EA57-4040-A743-1883F3E8D646.jpeg

93001F44-F625-4D57-B130-692E27B89D81.jpeg

3B70075B-5D52-40FB-8EE5-2C2E4720C3AC.jpeg

Opublikowano

Nie za mały profil opony? Rozmiar jak do fabii albo polo ;-)

Opublikowano
  • Autor

Troche przesadzilem z tymi oponami xD zobaczymy jak bedzie dystans jak to bedzie wygladalo.

Opublikowano
  • Autor

Dystanse pomierzone, potrzebuje po 4 cm na stronę na obie osie. Diametralna zmiana wyglądu. Zamawiam i jak odbiorę to zakładam. :D

6A9270E1-006C-4815-9433-ED6204814E12.jpeg

BB478EB5-9A9F-45BF-BB00-D64C3A10947F.jpeg

0A695F38-4EDD-4E78-B446-FB72E998E77C.jpeg

CC4F00CA-64C7-49A4-974E-CF5E33B1BA96.jpeg

46D1DFA7-E8F1-40EC-B4B8-2D11C7218F63.jpeg

36B9736F-3879-4C16-B77E-F5E46EDB0F6D.jpeg

Opublikowano

Powiedziałbym że wygląda jak o 2 cale za małe...

Opublikowano
  • Autor

2 to może nie bo widziałem takie cabrio na 20 ale faktycznie przy takim profilu dobra by była 19”.

Opublikowano
  • Autor

Dystanse zamontowane, jest gicior :D

9DCDCFE1-F316-4FE1-B725-6C626144885D.jpeg

AF273132-F7B7-4250-AC39-A31550499583.jpeg

13CCC633-B6E5-4EE9-A606-14CDDCE3DD6F.jpeg

F42910A0-3B41-4D55-B5D9-0C35C3113897.jpeg

839A50CF-9242-4C0D-906D-F3CFCFEE159C.jpeg

Opublikowano

Nie jest. Wygląda jakby powietrza wciąż brakowało. Trochę przegiąłeś z rozmiarem opon. Ale to na szczęście tylko moja opinia. :)

Opublikowano

Gdzie ty w ogóle znalazłeś opony 195/35 ;) chyba za wiele tego nie ma.

Jakoś też mi to nie pasuje, lepiej było już dać 205/45 :)

Opublikowano

Według mnie wygląda elegancko, ile ludzi tyle opini. :)

Opublikowano
  • Autor

Jest jest bardzo dobrze siadło, wiecie gust każdy ma swój, ważne że jestem zadowolony z efektu. Opony normalnie dostępne nawet w przystępnej cenie a co do 205/45 poprzednio miałem 215/45 teraz to auto jezdzi tylko po mieście wiec albo grubo albo wcale.

Opublikowano
  • Autor

5CC459AD-A53F-4F28-8E1B-B68BEE227AFB.jpeg

B52198CD-BE23-407B-A350-D8967FDF5BFB.jpeg

C07A2531-A5E5-40AC-9640-764822036ABE.jpeg

23A0DAC5-7CDB-44A2-8C5A-8F33B1A0195A.jpeg

D6056760-59F9-4964-9392-4B4D7AB6B23B.jpeg

6CB14DAC-5E49-4EBA-9F11-399ED1EBFD4D.jpeg

9F804C0D-E9A3-4EFD-8951-29181AC33167.jpeg

E62F1023-B6A0-4ECF-9D49-8F93AC13BFD5.jpeg

Opublikowano

Jakie masz przekłamania prędkościomierza na tych oponach? Zawyża o 10%?

Opublikowano
  • Autor

Oj tego to nie wiem.

Opublikowano

Kurdę, super ogarnąłeś temat z tą blendą na tylnej klapie. Ja swoją też na małe blachy zarejestrowałem ale jak się nagonka zrobiła to nawet znajomy diagnosta nie chciał mi podbić. Zawsze można wrócić do sprawy... Moja na razie tak wygląda, myślę teraz żeby ją na glebę daćbcc1e0667ea8ddcf7882a67c95a187d4.0.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

1FC939FC-0E6D-43FF-99B1-2DFF009FEE14.jpeg

497BC48E-1935-4250-9D31-AAB8A303160A.jpeg

20088DEF-C6B2-45EA-9185-8B7BF18E479D.jpeg

Opublikowano

Nadal powietrza nie nabił w opony... :whistling:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Z ciekawszych rzeczy to tak: 

- Omanyt 19x9j które muszę pomalować oraz poszukać kapsli centralnych + opona 225/35

IMG_3381.JPG

- klapa z małą wnęką na rejestrację - bez blendy, klapę już mam teraz kwestia przerobienia oraz malowania

- wymieniłem pompę sai, bo poprzednia się zatarła, 

- coś tam porobiłem z hardtopem: 

IMG_3026.jpg

- lampy czekają na regenerację oraz montaż chińskiego DRL LED w kierunkach xD

- coś śmierdzi palonym plastikiem chyba z komory silnika więc elektryka i odma wymaga sprawdzenia

- czujniki parkowania nie działają 

- została mi kierownica z multifunkcją z q7 więc może ją założe do A4ki

Generalnie rok 2020 można podsumować hasłem "im mniej używasz tym więcej rzeczy się psuje".

Edytowane przez adigo

Opublikowano
  • Autor

Postęp prac:

 

7F4DE3EC-124E-4EE0-8DE7-47F3286E837B.jpeg

9332DDA0-F677-444C-8CB0-36D1D714BE49.jpeg

0DB4D8C8-6F49-4010-A37A-14DE5BFEFEDB.jpeg

865DE9B9-EFDE-4FE1-A9EE-036BA180B6CF.jpeg

D852D116-C234-489D-A176-28AD0F71E475.jpeg

Opublikowano
W dniu 9.01.2021 o 18:16, adigo napisał:

Postęp prac:

 

7F4DE3EC-124E-4EE0-8DE7-47F3286E837B.jpeg

9332DDA0-F677-444C-8CB0-36D1D714BE49.jpeg

0DB4D8C8-6F49-4010-A37A-14DE5BFEFEDB.jpeg

865DE9B9-EFDE-4FE1-A9EE-036BA180B6CF.jpeg

D852D116-C234-489D-A176-28AD0F71E475.jpeg

Hej!

Czemu tak krótko wyciąłeś te wnęki, że zostały ci dziury? Nie łatwiej było wyciąć to z "wąsami":

11.jpg

Pozdr!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.