Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 Cabrio] adiego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 18.06.2020 o 12:23, adigo napisał:

Troche przesadzilem z tymi oponami xD

Nie trochę :lol: Zarówno A4 jak i Tiguan wyglądają komicznie z za niskimi oponami.

Ładny kolor ma cabrio.  

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.01.2021 o 09:35, dayd_4 napisał:

Hej!

Czemu tak krótko wyciąłeś te wnęki, że zostały ci dziury? Nie łatwiej było wyciąć to z "wąsami":

11.jpg

Pozdr!

Bardzo ładna robota tym bardziej ze masz klapę metalową. W cabrio jest z laminatu. Dużych wąsów jak to określiłeś nie robiłem bo ciężko oddzielić ten element od górnej powierzchni (na której jest logo audi) a i tak to nie zmniejsza dziury.

Opublikowano
  • Autor

Pomiędzy śnieżycami założyłem koła i wykręciłem lampy. 

12AD0F22-7754-4A12-A38A-2A0FA6519688.jpeg

1E8C18A0-6DC5-480A-A43A-8950AB8FB14A.jpeg

C3913382-0B55-497F-9891-2C00E63B8CD1.jpeg

918E49FB-F135-4C61-813D-95DC68E06F78.jpeg

11394310-2B90-490F-B0A0-3772C24EC6F6.jpeg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Cabrio praktycznie przestało rok w garażu z powodu braku czasu. Podczas postoju wymieniłem uszczelki pod pokrywą zaworów, pod napinaczem łańcucha wałków, łańcuch wałków, ślizgi napinacza i oczywiście śruby stopek wałków, plus świece, pare elementów odpowietrzania silnika. Z zewnątrz to dołożyłem do zderzaka dokładkę od leona cupry, górna i dolna kratka zderzaka z S4 oraz udało mi się kupić komplet nowych lamp. W lampy wsadziłem ledowe kierunki z funkcją drl ale wymaga to jeszcze podłączenia instalacji. Z tyłu naprawiłem czujniki parkowania. Narazie tyle ale plany nadal są ;)

0CBDC16C-7674-4179-841A-838A69EC7B62.jpeg

F5B96D60-F4A7-4B60-8833-C4AF39548A7D.jpeg

54F0E0B4-2C6F-4B54-8072-CAD1A7AA110F.jpeg

B3844CAC-A331-4206-92B0-A0F073783697.jpeg

7D2D6F36-0FE9-4D74-89EE-57E5B426E5AF.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

CF33330D-3C15-4C33-A3DA-DE0D87647747.jpeg

B7CE0463-8901-4A94-B4EF-86984D4AAF9F.jpeg

EB55DBF1-C664-48DE-AB90-FE981CD5E5CB.jpeg

768DA88E-368E-41D2-82EE-C3CB707AE7BE.jpeg

D5DFE386-E881-4FCB-A484-40F1C9EA430A.jpeg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

 

3EFA75B8-59B6-423C-B467-E0CEDE4CEBD0.jpeg

8AC30B67-5554-40E5-95B6-E7E80DB99F9A.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze przed zakupem cabrio myślałem o takim modzie. Wkoncu trafił się zderzak od S4 B6 sedan/avant w niewielkiej cenie, będzie nowa rzeźba, a jak coś z tego wyjdzie to potem kompletowanie części zderzaka.

75533DEC-44F0-475A-BF0B-4241B3D606E5.jpeg

Opublikowano
Godzinę temu, adigo napisał:

Jeszcze przed zakupem cabrio myślałem o takim modzie. Wkoncu trafił się zderzak od S4 B6 sedan/avant w niewielkiej cenie, będzie nowa rzeźba, a jak coś z tego wyjdzie to potem kompletowanie części zderzaka.

75533DEC-44F0-475A-BF0B-4241B3D606E5.jpeg

Ładny jest ten oryginalny zderzak. Nie szkoda ci go ciąć?

Opublikowano

 też szkoda moim zdaniem Zostaw jak jest i dołóż maxtona V2 

Opublikowano
  • Autor

O jakim ori piszecie? Ten co na aucie to mój twór i jego nie bede przerabial a s4 jest połamany i byl w cenie smieci.

Opublikowano
10 godzin temu, adigo napisał:

O jakim ori piszecie? Ten co na aucie to mój twór i jego nie bede przerabial a s4 jest połamany i byl w cenie smieci.

A to zmienia postać rzeczy! W takim razie ładny ten twój twór:good: i słusznie, że nie będziesz go ciął. Zastanawiałem się właśnie czy w cabrio występował dół S-lne:eusathink:

No to działaj i pokazuj efekty:naughty:

Edytowane przez dayd_4

Opublikowano
11 godzin temu, adigo napisał:

O jakim ori piszecie? Ten co na aucie to mój twór i jego nie bede przerabial a s4 jest połamany i byl w cenie smieci.

Kupie ten twór do mojej o ile go nie będziesz już potrzebował:)

Edytowane przez morelo

Opublikowano
3 godziny temu, dayd_4 napisał:

A to zmienia postać rzeczy! W takim razie ładny ten twój twór:good: i słusznie, że nie będziesz go ciął. Zastanawiałem się właśnie czy w cabrio występował dół S-lne:eusathink:

No to działaj i pokazuj efekty:naughty:

nie było. nawet S4 miało taki sam zderzak jak zwyklaki, różniły się grillami i kratkami halogenów, ot co.

Opublikowano

Zderzak s4 jest o 20 mm niższy przy nadkolu i nieco do przodu przesunięty w porównaniu sline. 

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.03.2022 o 21:39, dekiel 13 napisał(a):

Zderzak s4 jest o 20 mm niższy przy nadkolu i nieco do przodu przesunięty w porównaniu sline. 

O to dobrze wiedzieć bo myślałem że nie ma różnicy. W poprzednim sezonie cabrio cos pojezdzilo ale czysto rekraacyjnie bo nie jest jedynakiem. Aktualnie zimuje w garażu. Czeka nas przeprowadzka więc plany bede realizował juz w nowym miejscu, jak nie w tym to w przyszłym roku.

E7A6202F-AB21-4FA6-ABEE-63D8B9B757ED.jpeg

087052FF-9346-438A-AC06-9F2327F5584C.jpeg

4401AA27-B7B3-4CCE-9BF5-7BA9913B0F85.jpeg

98E4060E-F6D3-4A72-B1CB-A95124F2F4F2.jpeg

49F81182-15E6-4C83-9509-CAF1D44487AC.jpeg

Opublikowano
  • Autor

A i ktoś za wielka woda zrobił mod o którym myślałem, może nie do końca tak samo bo przespawał tylko dół zderzaka ale optycznie podobnie. W ogóle gość freak bo kasta jest w skórze.

7175F09A-9B99-4008-9E7B-D368BA9E02FF.jpeg

Opublikowano

Klawo leży czekoladka. :thumbup1:

Przód fajny.

Opublikowano

@adigo napisz proszę jak sytuacja z podłożoną pod tablicę z przodu drugą, czystą tablicą. Nikt się nie czepiał? Pytam, bo też kupiłem czystą blachę, tzn. tylko z paskiem niebieskim i chciałem zrobić tak samo jak ty, żeby z daleka nie rzucało się w oczy policji i żeby unikać niepotrzebnych kontroli policyjnych. I puki co nie założyłem jej jeszcze.

Pozdr!:hi:

Opublikowano
  • Autor

@dayd_4Nic sie nie działo. Mijałem wielokrotnie policajów i żaden sie nie pokusił o zatrzymanie wiec chyba ich ta tablica nie drażni. Zamawiałem chyba z AGO tablice jak dobrze pamietam i cala jest odblaskowa. Widziałem też jak gość miał dorobioną z wiekszymi odstepami tych 4.  znaków ale w obecnych czasach może to sie skonczyć zarzutem fałszerstwa wiec tak jak mam jest przynajmniej legal.

Edytowane przez adigo

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zima bez sniegu więc obudziłem z zimowego snu. 

20230221_120325.jpg

20230223_195254.jpg

20230223_195211.jpg

20230223_195229.jpg

20230223_192632.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.