Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] Audi A4 1.8T Cabrio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, cysiek18 napisał:

za tyle to ci oddam swoją starą:

 

IMG_20180810_162456.jpg

to jest kiera z a4? Wygląda na fotce spoko jak oceniasz ją w realu?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Dokładnie taka...

I tak jak @niwet pisze.. odrazu z multi, bo wygoda i kiera taka pełniejsza się wydaje.

A jak mam już łopatkę od tempomatu to dużo trzeba przerabiać modyfikować? jest jakiś wątek, sterowanie radiem będzie?

Opublikowano
Godzinę temu, Rob@k napisał:

Kiera ma być z B7 albo z B8 z A3 nie pasuje.

Zdziwiłbyś się :P
A4 B7 Cabrio ma kierownicę właśnie taką jak A3 8P :) Mówię o oryginalnej kierownicy 3ramiennej z Cabrio.
Mam dwie cabrio i wiem o czym mówię. Kupiłem kierę z B7/B8 (nie cabrio) i mogłem sobie na nią tylko popatrzeć, bo poduszka w Cabrio jest taka sama jak w 8P :)

Jak będziesz kupował 3 ramienną z mutli to akurat nie ma znaczenia z jakiego modelu będzie byle byś kupił komplet z jednego auta.

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, kuba84 napisał:

Zdziwiłbyś się :P
A4 B7 Cabrio ma kierownicę właśnie taką jak A3 8P :) Mówię o oryginalnej kierownicy 3ramiennej z Cabrio.
Mam dwie cabrio i wiem o czym mówię. Kupiłem kierę z B7/B8 (nie cabrio) i mogłem sobie na nią tylko popatrzeć, bo poduszka w Cabrio jest taka sama jak w 8P :)

Jak będziesz kupował 3 ramienną z mutli to akurat nie ma znaczenia z jakiego modelu będzie byle byś kupił komplet z jednego auta.

Czyli moja poducha z 4p może nie pasować do kolegi wyżej z 3p? Szkoda bo sie napaliłem na nową kierownicę :( Nie zależy mi na sterowaniu z kierownicy.

Opublikowano

Poducha z 4ramiennej nie pasuje do 3ramiennej kiery

Opublikowano

Chodziło mi o to, że musi być komplet poducha i kiera z jednego auta. Nie można pomieszać A4 z A3.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kuba84 napisał:

Poducha z 4ramiennej nie pasuje do 3ramiennej kiery

A to d*pa zbita

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, cysiek18 napisał:

za tyle to ci oddam swoją starą:

 

IMG_20180810_162456.jpg

To jest z audi a4 czy a3?

Opublikowano

A4 b7

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, cysiek18 napisał:

A4 b7

A jaki stan?

Opublikowano

Ja bym ją obszył bo z lewej strony skóra nie jest już idealna, no i znaczek jest do wymiany. Dla jednych będzie ok, dla innych do obszycia :) 

IMG_20180810_162531.jpgIMG_20180810_162558.jpg

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, cysiek18 napisał:

Ja bym ją obszył bo z lewej strony skóra nie jest już idealna, no i znaczek jest do wymiany. Dla jednych będzie ok, dla innych do obszycia :) 

IMG_20180810_162531.jpgIMG_20180810_162558.jpg

 

A poduszki do niej nie masz? Kierownica jest z śrubami do poduszki? Możesz mi podać o jakim oznaczeniu poduszka wchodzi?

Opublikowano
3 minuty temu, S1Przemo napisał:

A poduszki do niej nie masz? Kierownica jest z śrubami do poduszki? Możesz mi podać o jakim oznaczeniu poduszka wchodzi?

Tylko to co na zdjęciu. Poduszka nie pamiętam jaka idzie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dach w majówkę umyty i zaimpregnowany. Niestety dach miał dwa małe przetarcia niby woda nie leciała przez nie ale wolałem to zakleić za wczasy. Z jednej strony wyszło spoko z drugiej nie jestem zadowolony. 

zalaczam siecią przed po i na drugi dzień 

0172A2F2-21FF-412E-BD19-407ABDE995AE.jpeg

97C5A74B-4994-4D29-8E11-3AB54ABEF37E.jpeg

198A9394-355E-40EF-9792-E61FB8E1BDEB.jpeg

BACC40D5-FF90-418C-BB98-617FB903F4D1.jpeg

CDC5D4B5-82B0-4BD3-A1A1-7A8450966160.jpeg

220C4E0F-9A07-4526-80DD-75B3202C6E8E.jpeg

30E8BE1C-0EE1-47F3-89FD-F0117E2BC471.jpeg

2ABF6122-1DE4-4A42-A5BE-2D9A9C9E5B4E.jpeg

5E48CCED-7485-4798-8D7E-75C20ACB9151.jpeg

434255AE-2539-4186-84B0-B397ABFB3403.jpeg

272AB438-DE74-419C-80F5-5DD35CB53565.jpeg

DBCDA67F-52A5-4701-BB64-D075897B5EA1.jpeg

Opublikowano

miałem u siebie dokładnie w tych samych miejscach ;)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, jedrekx napisał:

miałem u siebie dokładnie w tych samych miejscach ;)

Tak od spodu są metalowe blszki i z czasem to powoduje przecieranie, z czasem zmienię dach na nowy.

Opublikowano
  • Autor

Dobra, w ostatnim czasie tak

nowe opony letnie (okazało się ze jedna felga jest krzywa i będzie prostowana)

wyeliminowałem skrzypiące plastiki

nowy wiatrołap - teraz można śmigać 120-140 bez dachu i jest super

wysmarowane wszystkie uszczelki czyste i natłuszczone

auto świeżo  po przeglądzie brak luzów i wycieków 

pod koniec maja będzie zamontowany lpg w sielesia cars koszt 3500 zl

udalo się naprawić spalanie w kompie: okazała się mega pierdoła spalanie było przestawione z 100km na litr na spalanie  l/km od razu sprawdzono mi błędy silnika itp brak  parametry w kompie powiedziano mi idealne  

do zrobienia muszę obonizyc przednie szyby z przodu bo według serwisowki musza wchodzić w uszczelkę max 5mm a u mnie jest to 8mm

pojawil się drobny przeciek dachu zlokalizowałem miejsce jest to na łączeniu tylnej szyby. Muszę przemyśleć jak to zrobic  całe szczęście wyciek jest minimalny i nie odbywa się przez zewnętrzna warstwę a orzekają wewnętrzna 

A i miałem jakieś plamy na desce rozdzielczej, nie wiem z czego udało mi się trochę zamaskować  

no i plastiki umyte i nałożyłem błyszczący dresing

 

1874F981-1377-4B28-8106-7EC6ACA24517.jpeg

84B5E93A-5A6A-4FA5-A0E4-CC289A59F21B.jpeg

FBE35E9B-8877-4A70-A02C-7777E16FF55C.jpeg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto dostało lpg. Jeździ się spoko. Montaż w silesia car wyszło 3400. Temperatura przełączania na gaz to zaledwie 25 stopni czy to nie za szybko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.