Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive


Leszczonka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, l2k2 napisał:

I bajka, cały czas do przodu. Jest przy tych listwach dłubania, ale potem przy każdym otwarciu drzwi welcome banan na twarzy ?

Te fabryczne kołki, porażka, tak samo zastąpione u mnie, no ale nie znalazłem takich wypasów z oooo heh

Do zmiany te sreberka na dachu, przy szybach i z tyłu też ?

 

Właśnie powiem ci ze listwy boczne koła i znaczki oooo raczej zostaja srebne,nie chce murzyna całkowicie :) jak sie odrobię szykuj dyfuzor nie mogę patrzeć musi być cały c+ :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Leszczonka napisał:

Właśnie powiem ci ze listwy boczne koła i znaczki oooo raczej zostaja srebne,nie chce murzyna całkowicie :) jak sie odrobię szykuj dyfuzor nie mogę patrzeć musi być cały c+ :) 

Znaczki to też jestem zdania, że w chromie, ale pakiet minimum moim zdaniem przy C+ to dyfuzor i relingi w czerni i te chromowe ramki mogły by wtedy zostać heh Prawda taka, że uni jest ciężki i wszystko co czarne potem się zlewa, na phantom perle już jakoś tam widać odcięcie z dodatkami piano czarnucha. Niunia jednak ma cieszyć Twoje oko wiadomo :thumbup1:

Black 15 - 04.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, l2k2 napisał:

Znaczki to też jestem zdania, że w chromie, ale pakiet minimum moim zdaniem przy C+ to dyfuzor i relingi w czerni i te chromowe ramki mogły by wtedy zostać heh Prawda taka, że uni jest ciężki i wszystko co czarne potem się zlewa, na phantom perle już jakoś tam widać odcięcie z dodatkami piano czarnucha. Niunia jednak ma cieszyć Twoje oko wiadomo :thumbup1:

Black 15 - 04.JPG

Kurczę pieknie tez wyglada ale seryjnie widziałem c+ i chłop miał ramki srebne i relingi również i sztos był :) Modzenia jeszcze w opór choroba rozwija się pieknie, nie ma lekku na to ni chuhu,zobaczymy w przyszłości co wyjdzie z autem hehe w głowie plany sa tylko też trzeba na spokoju ogarnąć inne sprawy a potem auto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leszczonka napisał:

Modzenia jeszcze w opór choroba rozwija się pieknie, nie ma lekku na to ni chuhu,zobaczymy w przyszłości co wyjdzie z autem hehe w głowie plany sa tylko też trzeba na spokoju ogarnąć inne sprawy a potem auto :) 

Co Ty powiesz, już spoglądam na kołki ze znaczkami oooo ?‍♂️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WydRos napisał:

Gałeczka cacy ?

W planach już inna :) ale daje radę ta,góra wypolerowana i ideał z niej sie zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie dodawałem z autem mało było grzebane ale teraz trochę trzeba było porobić :)

 

Tunel konsoli black piano wleciał również ,dużo osób pyta mnie o ramkę black piano,rozklejałem malowałem godnie ze sztuka potem odpowiednie papiery ścierne żeby było idealnie jak ori zero skórki pomarańczy itp.dobra polerka przy piwkach,czasochłonne strasznie żeby było idealnie ale koszta dwa razy mniej i ramka zegarów zostaje napewno a docelowo wleci karbon raczej wiec tunel tymczasowo ale zrobiony idealnie hehe

F0B36151-6E17-430C-8BF7-CE64B60311A9.jpeg

89F692E2-B869-4EB2-BCF2-E7F77916977E.jpeg

 

Klocki się skończyły wiec wleciały textary ale i tak docelowo po zwiększeniu mocy wlatuje inny setup hebli,narazie przy serii wystarczają i dobrze hamują :) 

8655331E-6F0C-4832-B0AB-37838AE8895D.jpeg

 

Tuleje dwie strzelił szlag wiec padła decyzja na wymianę wszystkich na dwie strony oczywiście marka Lemfordera 

EEB56C28-EC42-44DC-AF5F-661FABD34D12.jpeg

 

Wymieniłem też drążek na ten S-linowy z tyłu i jest różnica,gołym okiem można zobaczyć który był seryjny :) 

35CF75D6-6BC6-492E-B3C7-AEDDF54757CA.jpeg

 

Wleciały nowe świece NGK już jakiś czas temu obowiązkowo,stare w bardzo dobrym stanie były już ktoś w wymieniał co mnie cieszy ten fakt ale jednak nowe i w swoim czasie dane to zawsze pewniej :)

D4A91B8A-120E-4148-8EFD-89D497FCC839.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yooo

dawno nic nie było grzebane w aucie i też mało co było ?

Wleciał ori czarny dyfuzor od kolegi z forum @I2k2

01565773-A1D8-4506-9B3F-D58809DC481A.jpeg

Z gratów to listwy podpięte pod oświetlenie qq1 i zapalają się razem z lampkami nóg przód i listwa zapala sie po otwarciu drzwi tylko prawa lub lewa,takie rozwiązanie jest najlepsze według mnie :) 

 

53E2255F-F0F9-4CCA-B24D-067CDD61F067.jpeg

Piano dekory pasują stanowczo ?4B1712AE-E181-4D9B-B9F3-77F45E1B6673.jpeg

Kilka pasci jak ori brelok ingolstadt  kebel od @MaciekPL

i jakieś zapachy z aso

28C8AA5F-9815-434A-9204-F2D7E6C4FCC6.jpeg

Ori znaczek czarny na przód wleci i na tył też,znaczki sline wleciały na błotniki z przodu ale wylecą bo jest planowana zmiana koloru auta,te czarne to takie oklepane ze denerwuje mnie to już strasznie i ciężkie w utrzymaniu LY9B ?

antena nowa wleciała bo jakiś sierściuch postanowił mi pogryźć ja i porysować przy tym auto i dach...

CD70CD80-A9EF-4B71-9221-A627855FA9EA.jpeg

 

Tak prezentuje się  klucz po prawej w obudowie w piano a po lewej stary :) 

95D9AF77-DAF4-4164-B452-16D05F3FA824.jpeg

4663E3F8-E695-4C72-AD36-B5516410D95A.jpeg

 

JAK BY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY TO MAM NA SPRZEDAŻ SPRĘŻYNY Z AUTA EIBACH PRO KIT BO JEDNAK SAMOCHÓD JESZCZE BARDZIEJ CHCE POŁOŻYĆ, śmiało pisać na priv dogadamy się :) 

 

Przy okazji odświeżyłem trochę garaż zeby grzebać przy aucie przez zimę :)

FF2AF8B2-BFC6-4E6E-8A64-BDE6D2017CA1.jpeg

6593437F-4689-44C3-B7FA-BAB520C7BD1B.jpeg

FEF837D8-7B57-44FA-A628-967A0C7F6255.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MaciekPL napisał:

Jest ogień Panie , noo ly9b ... :D dla mocnych hardkorow haha 

Temu załatwiaj dekle koła zmieniają kolor i buda również :) jeszcze tylko daszek rs zostaje dorwać ori 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopieszczona ta czarnula, że hej :thumbup1: Dyfuzor pięknie siedzi, jeszcze tylko coś z tymi rurkami trzeba by poradzić :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapomniałem o jednym modzie który już jest dawno z kilka miesięcy to tylna wycieraczka out :) auto dzis umyte i schowane do garażu temu mokre hehe :) jak by ktoś szukał to mam na sprzedaż pro kit EIBACHA bo już leci do mnie sportline :)

33E1C0E9-438D-421E-8126-3B33CA8227C0.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hubertus01 napisał:

Będziesz zadowolony że sportline ☺ Sam już długo jeżdżę na zestawie b12 i nie zamienilbym za nic innego ?

Mam nadzieje ze siądzie tak jak chce :) pro kit spoko ale jednak wole niższe auta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj dotarły :) dziś wrzucone na auto z podkładka dorabiana która robiłem do pro kitu i zamiast 2cm ma 1cm,

zobaczę jutro jak wrzucę letnie 19 na oponach 255 o profilu 35 jak to się ułoży ? bo na 17 wydaje się być git, ale tu 17 cali już więcej nigdy nie zawita hehe 

39A331D0-8E9A-4BFB-8676-9A6C5271CCDC.jpeg

Edytowane przez Leszczonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Będziesz Pan zadowolony :)

Zaraz zobaczę jak wrzucę 19stki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...