Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Świst wewnątrz auta przy 180 km/h


blind1

Rekomendowane odpowiedzi

no mojemu brakuje do dwudziestki jeszcze pare latek, chodzilo mi konkretnie w slowie ,,dbanie ,, o usowanie wlasnie takich niedogodnosci jak np, swist przy duzych predkosciach itp . wydaje mi sie ze nie tylko zalezy to od wieku auta ale tez od sposobu uzytkowania tego auta. widzialem auta o wiele mlodsze od mojego i ich stan naprawde byl o wiele gorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,tak w90 procentach udalo mi sie przy 200 km h slychac jeszcze jakies tam delikatne swistanie ale przestawie jeszcze delikatnie rygle i powinno byc ok . oczywiscie powiadomie was o efekcie koncowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem taką samą czwórką, jak moja i rzeczywiście jest tam ciszej. Na pewno ma na to wpływ fakt, że moje auto miało wypadek, ale też wyregulowałem ramki i rygle oraz wszystko, co może mieć wpływ na hałasy w środku. Jedno jest pewne - przy 200km/h na pewno będą jakieś szumy, bo to już konkretny opór i zawirowania powietrza. Może też dźwięk dochodzić od dmuchawy, jak mamy obieg zewnętrzny ustawiony. Ja jestem taką osobą, że wkurza mnie każdy trzask, pukanie i szum w aucie, więc mimo, że jest u mnie cicho, to jeszcze nie jest to stan, który mnie satysfakcjonuje;) Mam nadzieję, że wspólnymi doświadczeniami wyciszymy nasze czwórki;D Na początek wszystkim sugeruję sprawdzenie zawiasów i przylegania drzwi do uszczelek, a potem dopiero brać się za resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem...kupiłam auto z lekko owieszonymi drzwiami kierowcy-to miała byc przyczyna tego świstu.Drzwi naprawione i co sie okazało? Jadąc na miejscu pasażera stwierdziłam że drugie też "gwizdają".Jeżdżąc po mieście nic nie słychać ale nie da sie na prostej powoli jechać:))))Zagłusza mi to radio i działa na nerwa!!! Jak moge to załatwić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega napisal sprawdz zawiasy jak nie pomoze pozostaje regulacja ramek i rygielkow. mojej aduni pomoglo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie po to kupiliśmy Audi, żeby słuchać trzasku plastików w środku :> Ma być cisza i koniec - wystarczy się przejechać zadbaną czwórką na normalnym zawiasie i oponach, żeby się przekonać o niskim poziomie hałasu i braku trzeszczących plastików;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...