Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z otwieraniem tylnych drzwi


Jacek78
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Lukasz_mk2,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problemik który pojawił mi się od jakiegoś tygodnia mianowicie: Audi a4 b6 końcówka 2003 bfb, mam oryginalny alarm (dwa guziki w drzwiach kierowcy), 4 elektryczne szyby, i taki objaw - chodzi o otwieranie tylnych prawych drzwi z zewnątrz - jak zamknę drzwi z kluczyka jest ok, jak otworzę z kluczyka jest ok z otwieraniem wszystkich drzwi, wsiadam do środka zamykam guzikiem w drzwiach, są zamknięte to samo po przekroczeniu 15 kmh, natomiast jak otwieram guzikiem w drzwiach (kierowcy) to mogę otworzyć wszystkie z zewnątrz oprócz właśnie tych tylnych prawych. A jak zamknę ponownie z kluczyka i otworzę z kluczyka to się z zewnątrz otwierają wszystkie i jest ok. Co może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ponownie, dziś to tego z tymi drzwiami tylnymi doszedł problem szyby, opuszczanie i podnoszenie z samych drzwi działa bez zarzutu, natomiast z drzwi kierowcy to tak jak by poszarpywało i opuszczanie raz działa a raz nie.  Podpiąłem Vaga  i wywala w module komfortu błąd ( 01562 Right Rear Door  61-00 wont De-Safe) Jaka może być tego przyczyna.

 

 

 

Nowy Dokument tekstowy.txt

Edytowane przez Jacek78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

winne takiej sytuacji są poprzecierane kable pomiędzy budą a drzwiami (w harmonijkach) - radził bym sprawdzić wszystkie drzwi, bo jak tam nigdy nie zaglądałeś to masz parę ładnych godzin z głowy, aby doprowadzić to do ładu i składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...