Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 concert 2 brak bt


mgrudzin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam radio 2 din, ktore z tego co wiem nazywa sie concert 2. Wg VIN moje auto nie ma bt, zmieniarki, navi. Jednym slowem nic. 

 

1. Chce dolozyc bt do tego co mam. Pisal o tym jeden z uzytkownikow ale na przykladzie rns-e.

2. W przyszlosci chyba bede chcial zrobic upgrade do rns-e, czy to cos zmienia przy wyborze bt na teraz?

3. Uzytkownik ktory stworzyl tutorial jak dodac bt w rns-e mowil o: kablach, mikrofonie, antenie bt i module. W internecie widze ze sa jeszcze czesto 2 dodatkowe puszki tylko po co?

4. Mysle ze zrobie to sam bez wiekszego problemu, ale nie jestem pewien co kupic oraz czy najpierw mozna dodac bt do concerta a dopiero potem rnse. Ostatnia kwestia czy moze taniej to zlecic gdzies w bydgoszczy, szczegolnie obawiam sie zakladania mikrofonu i nie wiem gdzie tanio kupic same kable z mikrofonem. Bo na serwisach aukcyjnych sa kable rozne, ale zawsze bez mikrofonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rezałem BT kupiłem sobie taki kpl:

https://pl.aliexpress.com/item/WarriorsArrow-modu-bluetooth-mikrofon-bezprzewodowy-wi-zki-przewod-w-adapter-do-kabla-dla-VW-RNS510-9W2/32844707552.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fnaIjIH

Niby to nie do audi, ale pinologia i robisz piny po swojemu, ale masz już wtyczkę, mikrofon itd... 

BT ważne żebyś kupił sobie w wersji High, żeby potem na RNS-E mieć książkę itd... 

Godzinę temu, mgrudzin napisał:

czy najpierw mozna dodac bt do concerta a dopiero potem rnse

Możesz tak zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...