Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8t Quattro by Randor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, ppatryk napisał:

f*ck... Parę złotych na to rzucasz, ale efekt pewnie będzie piorunujący. Chętnie bym sprawdził na żywo jak z czystością i jakością tego zestawu u Ciebie. Wygłuszasz tylko drzwi czy lecisz całe auto - podłoga, sufit itd.?

A co do lamp to ja raczej będę próbował rozkleić, żeby przełożyć klosz. Mega podoba mi się LED w obecnych, a klosz II liftu.

Cenowo jakiejś tragedii nie ma. Znam zestaw który wybrałem i wiem jak gra po porządnym strojeniu. W razie zmiany auta (czego nie planuje) klocki można zawsze przełożyć. Wygluszam na pewno drzwi i bagażnik. Jak będzie z resztą się zobaczy. Muszę zasięgnąć opinii czy warto.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, longer_xd napisał:

Zazdroszczę 16,5 cm z przodu. U siebie mam 13 pod wzmacniaczem przy wygłuszonych drzwiach i gra to dobrze ale do 16 niestety daleko. Gra dużo lepiej jak seria ale jednak niedosyt jest. Jak ktoś chce lecieć grubo z tematem to zdecydowanie 16 na przód. Ja chciałem zachować oryginalność tapicerki i zdecydowałem się pójść na kompromis. Wrzucasz coś na tył czy jedynie subwoofer w bagażnik?

No 16 jest największym problemem w B5. Jeśli już się babrać i inwestować to tylko taka średnica wchodzi w grę. Drzwi w tym aucie są przejebane. Żeby to zrobić mega sztywno i zgodnie ze sztuką trzeba pruć boczek. Jakieś śmieszne adaptery z plastiku czy alu blaszki to drut. Boczki mają być zrobione z jajem. Jak wyjdzie nie mam bladego pojęcia. Zdałem się na fachowca. Wiem tylko że jakaś tam ich część będzie we floku. Myślę że wkomponuje te 16 jak trzeba i nie będzie rzeźby tylko ładne płynne przejście.

Na tył tylko sub. Nie uznaje WF w tylnych drzwiach (wyjątkiem są jakieś WF typu Helon które mogą robić za suby ale nie ma to sensu skoro skrzynia w bagażniku). Scena ma być przed słuchaczem. Tył wprowadza tylko chaos. Bas, wiadomo i tak nie słychać skąd gra jeśli jest dobrze zestrojony z przodem i czasówki są poprawnie ustawione.

Edytowane przez Randor

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas coś wrzucić. Zrobiło się cieplej więc wziąłem się trochę do roboty. Audio leci w pierwszej kolejności bo klocki już długo czekają na swoją kolej. Tydzień temu rozłożyłem całą instalacje pod dwa wzmacniacze i głośniki. Wczoraj wleciały kinkiety z TW na miejsce. W bagażniku póki co wszystko lata bez montażu. W weekend biorę się chyba za wygłuszania drzwi i bagażnika. O ile pogoda pozwoli. Zmieniły się chyba plany co do suba. Udało mi się upolować świetne głośniki. Raz, że to rzadki model a dwa że trafiły się nówki (leżaki magazynowe) przecenione po 1000zł na sztuce. Będzie koncertowo i z wykopem bez mulenia i buczenia. Póki co to chyba tyle. Będę aktualizował na bieżąco.

IMG_20200606_124822.jpg

IMG_20200606_153801.jpg

IMG_20200608_173335.jpg

IMG_20200529_185229.jpg

IMG_20200609_170257.jpg

IMG_20200609_170637.jpg

IMG_20200611_174617.jpg

Edytowane przez Randor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.