Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Alufelgi HAMOND


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Obiła sie komuś o uszy firma HAMOND, produkująca aluski? Wie ktoś może co to jest, czy chinol jakiś, czy inna plastelina? Znajomy ostatnio czai się i napala strasznie na takie z alledrogo. Sprawdzałem sam z ciekawości i maja rzeczywiście ciekawe wzornictwo, ale co z resztą to chgw :>

Może którys z szanownych kolegów :hi: miał okazję coś podsłyszeć, sprawdzić albo cuś podobnego??

Dla ciekawskich zamieszczam link do sprzedawcy w celu obejrzenia wzorów:

http://aukcja.onet.pl/show_shop.php?shop_id=206396

W imieniu koleżki będę wdzięczny za podpowiedzi, sugestie, itp :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest plastelina. Nie spodziewaj sie dobrej jakości :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gościowi tak tłumaczyłem, ale chyba potrzebuje jakiegoś większego grona do potwierdzenia tego co powiedziałem :polew: dzięki Panowie - 3 x przeciw chyba wystarczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem nad zakupem felg tej firmy :mysli: postanowiłem zaryzykować ,felgi nie są drogie ,więc mała strata ,po nad to dają 2 lata gwarancji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem felgi no name włoskie 17 i były mocniejsze niż oryginały audi s line :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre firmy włoskie produkują bdb felgi

sprzedaje sie tego na pęczki i nie mam reklamacji z tytułu jechałem w padłem w dziurę i sie zrobiła ósemka

wiadomo jak ktoś przyp..... w krawężniki przy dużej prędkości to żadna nie wytrzyma

chyba ze 15 cali z balonem 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo :polew:

Więc nic tylko zakładać, bo pomyślcie jakie byłoby branie. :naughty: Cztery koła i cztery d... :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 08:45_________________________________________________A o zapas też można byłoby się postarać, więc byłaby piąta. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem nad zakupem felg tej firmy :mysli: postanowiłem zaryzykować ,felgi nie są drogie ,więc mała strata ,po nad to dają 2 lata gwarancji :hi:

FAZY i zakupiłeś w końcu jakieś z tej firmy?Bo one cholera się przyglądałem i naprawdę ładnie wyglądają :gwizdanie: (przynajmniej niektóre). A znowu niektór e kosztuują po 2000/kpl, więc chyba nie takie taniutkie...Gwiazdy 17" ori - 5 szt. z oponami na alledrogo stoją po 1800 i nikt ich nie chce wziąć już chyba od 2 mieszków :>

Ciekawa w sumie alternatywa (nie mówię o tych za 1000/kpl :thumbdown:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam różne opinie i może mimo że włoszczyzna to te Hamondy nie są aż takie słabe :mysli: Tymbardziej że jest gwarancja 2-letnia, jakiś tam TUV i już chwilę są sprzedawane na allegro. Jak jesteście nimi zainteresowani to zapytajcie kogoś kto je kupił i jeździ na nich od jakiegoś czasu. Bo tak samym gdybaniem to nic się nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiadomo, kto takowe posiada :> Ale sam chętnie bym zobaczył na żywo i dowiedział się, jak się to sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiadomo, kto takowe posiada :>

Wiadomo :wink4: Ten użytkownik handluje tylko felgami Hamond a że dostaje komentarze to wiadomo że te komentarze są od kupców felg. Wybierz kilka-kilkanaście starszych komentarzy tak żeby już mogli chwilę pojeździć na tych alu. Napisz do tych użytkowników zapytania o te felgi. Jaki mają rozmiar, jak się sprawują i co tam chcesz wiedzieć. Cześć napewno Ci odpisze i będzieś miał jakieś rozeznanie odnośnie ich jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo - mam nadzieję, że nie "handluje" ten kolega z alledrogo w sposób, w jaki można sobie komentarze do wiarygodności podciągnąć :gwizdanie: Widziałem i takie aukcje, gdzie wszystko "rozchodziło" się po znajomych a później wracało spowrotem do wlaściciela :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...