Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

IMG-20190223-WA0028.jpg

Witam.

Mam na imię Tomek i mieszkam w DE, ale bywam często w PL w Krakowie i Poznaniu.

Od piątku stałem się posiadaczem tego oto autka, które odbieram jutro tj. w poniedziałek 13.05.2019 r.  Jest to auto z DE od początku do końca serwisowane przez Audi, gdzie  również zostało przeze mnie zakupione. Jest to moje pierwsze Audi, choć miałem już do czynienia z bardzo zbliżoną marką ;) Wiadomo jednak, że każda marka jest specyficzna, a Audi jedyne w swoim rodzaju.

Mam nadzieję, ze dowiem się tu wielu nowych rzeczy i uzyskam pomoc w spersonalizowaniu tego cuda, bo jak na razie dla mnie czarną magią jest sprawdzenie przykładowo jaka to NAVI itd :) . Może i jakąś wiedzę posiadam ogólną, ale z zakresu Audi minimalną. Dzięki Wam może potem i mi się komuś uda pomóc.

Dziękuje i pozdrawiam każdego z osobna

Tomek.

Bez nazwy.jpg

,,,

Mimo że konto (jak się teraz okazało) założyłem w 2013 roku, to dopiero teraz okazało się, że potrzebuję kilku rad dotyczących swojego auta.

Jestem posiadaczem już piątego modelu Audi, tym razem jest to A4 B9 allroad z 2017 roku.

audia4all.JPG

,,,

Witam!Mam problem z rozładuwującym się akumulatorem w audi a6c5 2,8 benzyna rok 2001.Mam nowy akumulator i rozładował do zera, sprawdziłem pobór prądu na postoju na mierniku pokazuje 0,60 amper,sprawdziłem po bezpiecznikach na który pobiera prąd na schemacie to numer 15 po wyjeciu nie ma poboru.Co może pobierać?zaznaczę że podejżewałem że może alternator robi zawrę odłączyłem go i nadal jest pobór.Prosze o pomoc!!!!

36A3AD72-39F3-4BCE-9D57-009620257E40.jpeg

FD937A2F-C40A-4A72-8832-B0B7A2DD19FB.jpeg

DA9E389B-AD0A-40FA-9EBB-EFD92F4162C4.jpeg

Edytowane przez Marciniak54

,,,

Chciałem powitać Wszystkich Użytkowników!

Mam na imię Tomasz, jestem z Poznania i chciałbym rozpocząć moja przygodę z Audi.

Mam nadzieje, ze uda mi się tutaj sporo nauczyć i samemu służyć swoją pomocą!

pozdrawiam TP

,,,

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nie wiem czy dobrze się wpisałem na powitanie z Wami - na razie poznaje układ strony i usiłuję się tu odnaleźć - jeśli się źle wpisałem to proszę mnie sprostować

,,,

Witam Hugo - znaczy iż dobrze się wpisałem - myślę że znajdę dla mnie ciekawe informacje jak również mam zamiar dzielić się swoimi doświadczeniami przy dłubaniu samodzielnym w wiekowym A4 .

Witam, Panowie i Panie jako świerzy posiadacz a4 z 98r jest mi bardzo miło was powitać?

,,,

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ?

Forum przeglądałem już od długiego czasu gdyż miałem zamiar kupić dla siebie audi ... No i stało się Audi A4 B6 1.9 TDI 130 km 01' srebrne , piękne .

Liczę na owocną współpracę przy wymianie spostrzeżeń a propos naszych samochodów . Pozdrawiam serdecznie wszystkich.