Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przelacznik "Auto" a brak swiatel w dzien


Brn90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
Przejrzalem wiele podobnych tematow i o ile domyslam sie, ze DRL nie posiadam o tyle zastanawia mnie - co powinno sie swiecic przy pozycji "auto" za dnia? 

Chodiz o to, ze ustawiajac auto - nie zapala mi sie nic, a pozycja, ani drogowe, ani mijania. 
Jednak wieczorem/w nocy wskakujac na auto zapala sie i pozycja i po sekundzie mijania. 

Za dnia kazdy mi mruga, ze nie mam swiatel co irytuje. 
Czy da rade zaadaptowaac to tak, aby ustawiajac na auto miec odpalone np. dlugie na 50% z pozycjami oczywiscie, a w nocy zapala sie mijania i bedzie mozliwosc pelnego wlaczenia dlugich? 

Co musial bym do tego dokupic? co musial bym zaadaptowac? 

Ponoc w Golfach jest jakas sekwencja ruchow (przycisk+ kierunek + cos tam ) ktora uruchamia swatla dzienne. Czy moze ja rowniez mam taka opcje lecz musze ja odpalic? 
Moze przy pomocy VCDS'a ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje Ci zmiana kodowania, tak aby światła świeciły od razu po przekręceniu zapłonu. Poszukaj wątku o kodowaniu MCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z kodowaniem ale jeśli mamy zwykłe lampy bez xenona to funkcja auto jest niestety zbyteczna, sam tak mam i niestety za każdym razem trzeba włączyć światła mijania ręcznie :( auto działa tylko po zmroku niby tak mała rzecz a irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...