Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LPG - kwestie formalne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po zalozeniu instalacji, na smierc zapomnialem, ze trzeba to gdzies zglosic.

Do jakich urzedow mam sie udac ? Czy robi sie tez jakies badanie techniczne?

Opublikowano

Do urzędu kounikacji właściwego dla miejsca zamieszkania.

Badania technicznego nie trzeba robić bo gazownik wystawi homologację i to jest dokument potrzebny dla urzędu, wszystkie formalności i tak dowiesz się na miejscu

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie zadzwonilem do Urzedu Miasta, wymagane dokumenty:

1. Faktura montażu instalacji.

2. Dowód rejestracyjny

3. Karta pojazdu (o ile ktos ją posiada)

4. Homologacja wystawiona przez gazownika.

5. Dowód osobisty właściciela.

Kazdy ma obowiazek zglosic ten fakt w ciagu 30 dni.

Urzędniczka poinformowała mnie rownież, ze to wszystko nic nie kosztuje i jest zalatwiane "od ręki".

Opublikowano
ze to wszystko nic nie kosztuje i jest zalatwiane "od ręki".

Trzeba porobić ksera tych dokumentów i ubezpieczenia Wniosek o wpis do dowodu rej. i opłata skarbowa 0,50zł za każdy załącznik

Opublikowano
  • Autor

Juz wszystko zalatwilem. W moim urzedzie nie pobrali zadnych oplat.

Opublikowano
W moim urzedzie nie pobrali zadnych oplat.

Coś się zmieniło od nowego roku z opłatą skarbową, widać że na lepsze :wink:

Opublikowano
Coś się zmieniło od nowego roku z opłatą skarbową, widać że na lepsze

Zniesiono znaczki skarbowe

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Temat stary, ale podpinam! Nie jednemu się sprzyda :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli założyłem instalację gazową w marcu br., a w maju kończy mi się przegląd to muszę płacić 160 zł za badanie techniczne dla samochodów z gazem?

Przy zakladaniu instalacji gazownik chyba mi mowil, ze badanie robi sie dopiero za rok.

A moze zle go zrozumialem?

Opublikowano

maciekg, niestety zapłacisz za przegląd auta i instalacji tzn ten droższy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy można przekłożyć zamontowaną instalke do innego auta :huh:

Opublikowano

Czy można przekłożyć zamontowaną instalke do innego auta :huh:

Watpię bo homologacja wystawiana jest na auto, musisz spytać się gazownika czy dostanie hamologację na inne auto

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Teraz moje doświadczenie z ostatniego miesiaca. Jezeli przywozisz autko z zzagranicy i masz w nim gaz to czeka Cie wydatek okolo 500zl. Jest to opłata za legalizacje czy homologacje butli z gazem. W praktyce wygląda to tak ze przyjeżdża pewien Pan patrzy sie na Twoja butle i podpisuje papierek i to wszystko za jedyne 450zl(ja tyle zapłaciłem) !!Złodziejstwo!!. Aha nie wiem jak u was ale ja czekałem na tego Pana ponad tydzien bo u mnie w mieście od ręki to nic nie załatwisz. Później przegląd za który płacisz około 270zł.

a co do przekladki gazu do innego autka to jest to mozliwe z tego co wiem koszt chyba 700pln a i pewnie papierkowa robota tez cos bedzie kosztowala

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam panowie,

ja będę z kolei wymontowywał instalacje ze swojego autka, instalacja BRC, czy gazownik który będzie to demontował musi wystawić jakąś fakturę na to iż została wymontowana i wtedy idę do wydziału komunikacji i mi to wyrejestrują ????????????

co do homologacji to np butlę można zamontować do innego samochodu na pewno, swoją sprzedaje bratu jemu skończyła się wazność jego butli i bierze moją

PS. jesli ktoś chce to już niedługo będe miał na sprzedaż praktycznie nie używaną instalację BRC bez butli, po za tym kompletna

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.