Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mechanizm podnoszenia szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam już kilka razy wymieniałem mechanizm podnoszenia szyby w drzwiach kierowcy i pasażera. Dlaczego wciąż ulegają one awarii?? Wymieniam na używane oryginały.

Opublikowano

Może gdzieś po wymianie powstaje nienaturalne naprężenie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja wymieniłem na nowy nieużywany i jest super (exeo  50 zł allegro)

Opublikowano

Szyby podnoszą się z oporem? Był moze przypadek, że podczas podnoszenia opuszcza się?

Opublikowano

Ja kupowałem zamiennik za 100zł w hurtowni, montowałem 4 lata temu i chodzi jak złoto. 

Opublikowano

Dajcie już spokój z  tymi odpowiedziami. Raz że to nie ten dział a dwa że założyciela tematu tak naprawdę już dawno nie interesują te odpowiedzi gdyż dawno już tutaj nie zagląda...

Opublikowano

Wymień na nowy i zobaczysz różnice ;)

Opublikowano
W dniu 12.07.2019 o 15:47, JarekST202 napisał:

Dajcie już spokój z  tymi odpowiedziami. Raz że to nie ten dział a dwa że założyciela tematu tak naprawdę już dawno nie interesują te odpowiedzi gdyż dawno już tutaj nie zagląda...

Rozumiemy, ale nie masz tak, gdy czegoś szukasz w internecie trafiasz właśnie na taki temat, który wiele Ci wyjaśnia? Jak już zaczął temat, to warto go trochę rozkręcić i podzielić się opinią.

Opublikowano
3 godziny temu, szpakuziom napisał:

Rozumiemy, ale nie masz tak, gdy czegoś szukasz w internecie trafiasz właśnie na taki temat, który wiele Ci wyjaśnia? Jak już zaczął temat, to warto go trochę rozkręcić i podzielić się opinią.

Zadając pytania oczekujesz odpowiedzi, dostał jakieś zapytania celem rozwiązania problemu. Pokaż mi w którym to miejscu autor tematu prowadzi dalszą dyskusję aby rozwiązać problem?????A posty typu jak założyłem używany i jest ok albo ja założyłem nowy i jest ok co do tego tematu wnoszą?Później ktoś szuka pomocy komu zależy na rozwiązaniu problemu i wchodzi na taki temat i co mu daje ?Później wchodzi tak w kolejny i kolejny jakich od h*ja na naszym forum i nigdzie nie znajduje odpowiedzi.W każdym dziale jest tyle tematów bez albo odpowiedzi albo bez rozwiązania problemu że już starczy tego śmietnika. 

Ale się rozpisałem...???

Teraz rozumiesz o co chodzi?Wszedłeś w ten temat,wiele Ci wyjaśnił?Jak myślisz założyciel tematu rozwiązał już problem?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam ponownie. potrzebowalem troche czasu zeby pojezdzic z uzywanym oryginalem i po miesiacu jest dobrze ale za kazdym razem wkladalem uzywany oryginal. wiec jak teraz po roku czasu sie znow zepsuje to zaloze nowy zamiennik a nie bede montowal uzywanych oryginalow:) dzieki za wszystkie komentarze. pozdrawiam

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie. Założyłem we wrześniu zamiennik - koszt 80 zl. Nowy rzecz jasna. Pochodził 2 miesiące. I to samo. Mechanizm padł. Objawy jak zwykle. Trzeszczenie a potem szyba przestała reagować. Z trudem pociągnąłem ja i tak z nią na razie jeżdżę . W grudniu prowadzę auto do mechanika. Niech on tym się zajmie. Całkowity koszt. 350 zł. Jak wymienię i pojeżdżę dam znać co i jak;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.