Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odma


Kubus9114

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam sprawe czy ktos wymienial membrane odmy w pokrywie zaworow. Zamowilem membrane 

ZAWOR-ODMY-SEPARAT-DO-AUDI-A4-B5-B6-B7-1
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 59 zł - ZAWÓR ODMY SEPARAT DO AUDI A4 B5 B6 B7 1.9...

I chcialem dopytac co nieco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie pokrywa zaworów jest nierozbieralna ale ostatnio po wymianie u mnie na sprawną, wziąłem starą która była i tak na śmieci pod młotek i kilka razy uderzyłem w plastikowy okrąg to idealnie na krawędzi całe kółko ładnie odeszło, jakby było tam klejone. Czyli jakby się postarać to bez rozcinania brzeszczotem pokrywy, można pokombinować i jakoś odczepić ten plastik na samej górze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem u siebie OCT, choć mam nowa pokrywe z ASO, dość sporo syfu się zbiera w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jakub991227 napisał:

Teoretycznie pokrywa zaworów jest nierozbieralna ale ostatnio po wymianie u mnie na sprawną, wziąłem starą która była i tak na śmieci pod młotek i kilka razy uderzyłem w plastikowy okrąg to idealnie na krawędzi całe kółko ładnie odeszło, jakby było tam klejone. Czyli jakby się postarać to bez rozcinania brzeszczotem pokrywy, można pokombinować i jakoś odczepić ten plastik na samej górze ;)

Skoro ktos wymyslil ze moze sie da wymienic to moze pocwicze jak bys mial jeszcze ta stara pokrywe podeslal bys zdiecia jak to wyglada po sciagnieeciu tej pokrywki czy sa jakies zatrzaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała membrana trzyma się na takim pierścieniu, podważyłem go i cale zeszło, od góry jest sprężyna i ten plastik ale nie pamiętam już jak to wyglądało bo mi gdzieś sprężyna zginęła 

IMG_20190704_121128.jpg

IMG_20190704_121352.jpg

IMG_20190704_121356.jpg

IMG_20190704_121424.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to masz sciagniete to pokrywe idzie wcisnac spowrotem czy trzeba przykleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba będzie na coś przykleić lub uszczelnić, nie mam jak sprawdzić tego bo denka też już nie mam. Na aukcji na przedostatnim zdjęciu jest pokazane prawdopodobnie że aby wypchnąć to denko, trzeba włożyć coś przez ten otwór i jakoś wypchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla ale jeszcze nie mialem kiedy zrobic jak cos dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...