Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Zawór N75


soczeklol123

Rekomendowane odpowiedzi

witam moj zawót n 75 chyba nie domaga sztanga w gruszcze idzie do gory ale nie opada dopiero po zdjeciu wezyka z gruchy czy tez od strony n75 z zaworu sztanga w gruszce sfobodnie opada czy przyczyna takiego zachowania sztangi moze byc wlasnie ten zawór????? pomózciebo nie wiem co myslec

Kolego ale jak nie opada? kiedy nie opada ?na wolnych obrotach sztanga jest zaciągnięta i nie opada dopiero jak przy gazujesz to sztanga będzie opadała w zależności od obrotów..tak sprawdzałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrzylem tylko na wolnych obrotach nic nie gazowalem nie jestem mechanikiem wiec sorki za moja niewiedze

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

czyli na wolnych obrotach na biegu jalowym ma byc zaciagnieta do gory ? na filmiku widzialem jak zaciaga do gory a potem opada i tak w kolko a u mnie tylko zaciaglo i opadlo dopiero jak odczepilem wezyk

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

wiec troche tego nie rozumiem dlaczego na filmiku sztanga zachowywala sie w taki sposób a u mnie tak mozesz mi to wyjasnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skoro mowa w tym temacie o N75 do AEB to czy mógłby ktoś napisać jaki jest numer katalogowy tego zaworu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...