Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro


Carlos*

Rekomendowane odpowiedzi

MMI = Navi= chora cena w PL. Za 1/3 tych pieniędzy jestem wstanie dołozyc to poza ASO.

Wiadomo, ze czym większa felga tym lepiej wygląda . 18" może i mała ,ale za to komfort jest,może za jakis czas uderze w coś większego.

Z montażem Ledów nie ma zadnego problemu ,ale żeby świeciły jest. Trzeba programować sterownik tylko co i jak to juz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos: Moglbym wiedziec ile Cie kosztowaly LEDy na tyl? Mnie jak narazie udalo sie wynegocjowac cene 2150zl w ASO za komplet. Tylko problem polega na tym ze jak narazie ani ASO w Polsce ani w Norwegii nie chce (nie umie) ich podlaczyc! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ledy zapłaciłem 1.3 k. Kupilem je na allegro całkiem nowe.Tylko co z tego jak na razie nie ma możliwości ich podłączenia.Dzisiaj bylem w ASO i jak na razie nie chcą się podjąc tego. W czwartek lub w piatek podjade do znajomego co dobrze ogarnia elektronike ,może on coś wskura ,a jak nie to pozostaje tylko czekac na jakies info :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"LEDY" na razie leżą sobie w garażu.Temat trochę odpuściłem ,ale na razie chyba nadal jest problem z przeprogramowaniem modułu komfortu.Nie wiem ,czy sobie już ktoś z tym poradził ,ale na razie jedyną opcją jaka jest możliwa to:

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1411_Kabelsatz---Codier-Dongle-LED-Heckleuchten-Audi-A4-S4-Avant.html

Ja osobiście poczekam jeszcze troszkę ,może coś sie ruszy w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poznaniu jest człowiek, który takie rzeczy robi bez problemu.

w jednej B8 już wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę namiary na PW jeśli masz, byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest z Poznania i robił zabieg zmiany lamp z S5 do A5 i na początku miał ten sam problem z lampami ale doszedł co i mówił mi że jak bym chciał zmienić lampy na te od S4 to mi może zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako,że u Witka działa już hamownia 4x4 pozwoliłem sobie na pomiar serii. Nawet trafił się mały gift. Powinno być 240@500 a jest ...

805dab332e184acam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako,że u Witka działa już hamownia 4x4 pozwoliłem sobie na pomiar serii. Nawet trafił się mały gift. Powinno być 240@500 a jest ...

805dab332e184acam.jpg

dlatego też 300 po programie to naprawdę nic problemowego ( i nie chodzi mi o jakiś wysilony soft ) :wink4:

jedno co wiem - nowe 3.0tdi potrafii wywołąć uśmiech od ucha do ucha użytkownikowi starszej wersji 3.0tdi - fajnie, że jest taka odczuwalna różnica przy pozornie takiemu samemu silnikowi ( śmigałem jednym i drugim i byłem w szoku )

dobrze, że jest na co zbierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.Na początku jak odebrałem auto trochę byłem rozczarowany osiągami, liczyłem na coś więcej,ale z każdym tys. km. przybyłym na szafie auto zapitalało coraz lepiej.Teraz ma 15kkm i jest naprawdę :good: Nie miałem porównania do starszej wersji 3.0 TDI,więc nie będę się wypowiadał,ale auto naprawdę ciągnie równo do samego końca obrotów niczym benzna.Sam nie mogę doczekać się zrobienia softu i ile wyjdzie,lecz najpierw muszę ogarnąć naprawę gwarancyjną ( 4-ty zestaw tarcz hamulcowych przód ) i nikt nie wie dlaczego zaczynają bić po 1-2 kkm :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos wczoraj się zakochałem w A5 3.0 TDIQ, byłem w trasie ponad 700 km, spalanie 6,2 do 7,1 na autostradzie non stoper 160-170 - jak to wygląda u Ciebie ?

Teraz zazdroszczę każdemu 3.0 TDI w budzie A4/A5 (B8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...