Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro


Carlos*

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie Vario - miałem A5 3.0tdiQ s-line rok temu ( na wekend jako jazda testowa ) i też sie zakochałem pod każdym względem a 260 to nawet nie wiedziałem kiedy wyskoczyło na budziku - miazdga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ciut więcej ,przy tych prędkościach na autostradzie spalanie oscyluje około 7-7.5, w mieście 10 l . Opony 245/40/18 .Tak wiec tragedii nie ma, a naprawdę komfort jazdy z silnikiem 3.0 TDI w porównaniu do 1.9 czy 2.0 jest ogromny.Obroty silnika przy prędkościach 160 -170 to około 2600obr/min,tak więc pełen loozik. Naprawdę ten nowy silnik 3.0 TDI jest jak dla mnie :kox:

ps. Vario-tech jaki przebieg miała ta A5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z ledami na tył? :) już założone? Piękny wykresik :good:

Jeszcze na razie nie założone,ale podobno już można zamówić nowe A4 na ledach , tak więc już nie powinno być problemu z przeprogramowaniem modułu,bo jak na razie to stanowiło problem.Jutro będę w ASO to się dowiem co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środeczek mi sie podoba strasznie tak samo jak i cała reszta :> moze kiedys sie dorobie takowej lub podobnej ale musi być AUDI :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos* ty chyba robiłeś u siebie program (gdzieś wspominałeś) mógłbyś pochwalić się wykresem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jak jutro znajdę chwilę czasu to wkleję, muszę poszukać gdzie go mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jak jutro znajdę chwilę czasu to wkleję, muszę poszukać gdzie go mam.

i jak się zbiera po programie??? :naughty: :naughty:

ja wczoraj w nocy robiłem takie małe testy: jadąc 50km/h wciskałem jednocześnie gaz i stoper i ciągnąłem do 150km/h, robiłem trzy testy: wyniki od 9,45 do 9,70sek. myślę że jakbym ruszał od 40km/h i przy 50km/h wciskał stoper mogłoby być lepiej bo tak jakiś tam ułamek sek na reakcję gazu trzeba wliczyć. ciekawy jestem jak to u Ciebie po programie by było. jak będę miał możliwość to zrobie test 100-200km/h ale w Lublinie ciężko z drogami do takich testów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto obiecany wykres.

72311bfffcafabc6m.jpg

@ Kuredu - Auto śmiga teraz znacznie lepiej, szczególnie jest to odczuwalne na wyższych biegach. Pewnie twoje auto jest nieznacznie szybsze ze względu na masę auta , ale i tak nie jest źle.Generalnie super no i spalanie spadło good

Co do pomiarów to robiłem tylko od 100 do 200 wynik około 14-15 sec , jak będę gdzieś leciał po autostradzie to trochę zrobie pomiarów i nagram jakiś filmik jak się zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem pod wrażeniem jak auto teraz zapitala :kox: i najważniejsze ,że program bardzo lajtowy, także potencjał tych silników jest dużo większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: prawie jak B7 Patrox'a :kox: Ładnie musi zapinać lalunia :good: Motor rzeczywiście ma ogromny potencjał :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oja..ale musi robić masać pleców 600nm przy 2000 :kox::slina::shocked::blink: masakra :evil:

kuredu wciągasz z palcem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oja..ale musi robić masać pleców 600nm przy 2000 :kox::slina::shocked::blink: masakra :evil:

kuredu wciągasz z palcem :gwizdanie:

Będzie trzeba ustawić ich na kreskę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...