Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest to :wub: na 1 miejscu z działu b8ek :slina:

Opublikowano

Kozacko wygląda, co do klapy wg. mnie całkowicie zbędny dodatek, a wręcz osobiście wolałbym tego nie mieć, ale reszta jak najbardziej tak. :D 

Opublikowano
12 minut temu, KonradA4troop napisał:

Kozacko wygląda, co do klapy wg. mnie całkowicie zbędny dodatek, a wręcz osobiście wolałbym tego nie mieć, ale reszta jak najbardziej tak. :D 

Patrząc na wyposażenie twojego auta to wszystko jest zbędne. Takie rzeczy to już podstawy ,wygoda:)

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, MaciekPL napisał:

Patrząc na wyposażenie twojego auta to wszystko jest zbędne. Takie rzeczy to już podstawy ,wygoda:)

:grin: 

 

Każdy lubi co innego ?

Opublikowano

Osobiście klapa przydałaby się jakby była otwierana jak w innych autach za pomocą czujnika, tutaj dalej trzeba mieć kluczyk w ręce - 1 rękę wolną żeby otworzyć klapę, (wyjąć z kieszeni klucz np.) w przypadku np. nowego renault na czujnik, wtedy ma to sens.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Robi robotę , znaczki Sline takie same jak moje :D :d

Powiedz ile kosztował cie mód klapy ?

1,8

Opublikowano

Świetnie się prezentuje :wink:

a klapa el. jak najbardziej na plus. Graty:kox:

Opublikowano

No i kolejne moje niespełnione mody poczynione ? 

:oklasky:

Opublikowano

elektryczna klapa to podstawowy mod, od tego się zaczyna, gratki, tego brakowało

Opublikowano

Lecisz widzę konkretnie z modami :kox:

Czarnuch teraz to już pełną gębą :thumbup1:

Opublikowano

Piękna i widzę kolega z oKKolic:) Szkoda trochę tych indywidualnych tablic bo lepiej to wygląda jednak. Ale taki mamy piękny kraj:( Jaki koszt zmiany 3g basic na 3g+? I co trzeba zmieniać?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, kristof91 napisał:

Piękna i widzę kolega z oKKolic:) Szkoda trochę tych indywidualnych tablic bo lepiej to wygląda jednak. Ale taki mamy piękny kraj:( Jaki koszt zmiany 3g basic na 3g+? I co trzeba zmieniać?

Siemanko ? No niestety z tablicami ?

mnie kosztowało w sumie 2400, graty do 3G+ z robota wyszły 3000 w Wrocku a swoje stare sprzedałem za 600.. 

Opublikowano

Co jest lepszego w tym 3g+? Oprócz google earth?

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, kristof91 napisał:

Co jest lepszego w tym 3g+? Oprócz google earth?

Na szybko to takie pierdoły jak:

dużo lepsza grafika ?

muzyka przez bt, 

można filmy ogladac wgrywajac je na wbudowany dysk hdd (jukebox), 

mozesz zrobić wifi w aucie jak masz z simem,

audi connect. 

jeśli o czymś zapomniałem proszę koledzy dopiszcie ;)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, WojtekA4B8 napisał:

Lecisz widzę konkretnie z modami :kox:

Czarnuch teraz to już pełną gębą :thumbup1:

Hehe, pełną mordą to będzie z czarnymi środkami lamp ?

Opublikowano

Fajnaa,dobrze pomodzone!

Jak juz robic opcje black to i koła czarne :whistling: myślałem tak samo żeby wrzucić emblematy czarne ale gubi sie przód starsznie jak dla mnie i zostaje troche chromu jednak tym bardziej ze listwy szyb chrom są które nawet mi pasują hehe

 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Leszczonka napisał:

Fajnaa,dobrze pomodzone!

Jak juz robic opcje black to i koła czarne :whistling: myślałem tak samo żeby wrzucić emblematy czarne ale gubi sie przód starsznie jak dla mnie i zostaje troche chromu jednak tym bardziej ze listwy szyb chrom są które nawet mi pasują hehe

 

Zawsze możesz zrobić dechroming jak Ci się znudzi ? 

wlasnie trochę słabo podobają mi się czarne felgi bo się gubią moim zdaniem.. zobaczymy jak będzie wyglądać z czarnymi środkami lamp i na setupie letnim..

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Czarna felga to do białego jeszcze ujdzie ale do czarnego tylko srebrna B)

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, marcin_o23 napisał:

Czarna felga to do białego jeszcze ujdzie ale do czarnego tylko srebrna B)

Tez się mnię tak wydaje ?

Opublikowano

Do czarnucha coś grafitowego, shadow chrome - nadają fajnego pazura ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.