Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aloha ! 
Wpadło nowe koło ? jako ze były już srebrne, ciemny grafit to teraz czarny połysk ? 

Felga z Audi A8 Ramus 20’ 9J ET40 - opona 245/35 Eagle F1. 
 

IMG_2443_jpg.thumb.jpeg.dfbb973a44ef6d80ada53d3f1ccda4c1.jpeg

 

IMG_2435_jpg.thumb.jpeg.18f533799c73568418fa6bec5f1ebff3.jpeg

 

IMG_2430_jpg.thumb.jpeg.2d704c4a67eefa811a67ecab11c4231a.jpeg
 

IMG_2451_jpg.thumb.jpeg.39bffc7e3dcb50ec2b2174a43cadd2a0.jpeg

 

IMG_2489.thumb.jpeg.f81660259dded6d8b98b9964a4f7960f.jpeg

IMG_2438_jpg.thumb.jpeg.1bf828502e634a15f73679d0f0f66a44.jpeg

IMG_2659_jpg.thumb.jpeg.22be3d6ffa9306743b4a320c9b822c22.jpeg

Edytowane przez 07_yeti

Opublikowano

Dobrze to wygląda:good:

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, FroS-t napisał(a):

Dobrze to wygląda:good:

Nooo właśnie miałem mega mętlik czy będzie git bo jak to się mówi czarny lakier plus czarna felga = zleje się.. dopóki nie założyłem to się wahałem w chuuuu.. mimo ze zawsze można cofnac ruch to miałem jakiś stres.. po założeniu mi presja zeszła do tego stopnia ze przypadkiem sie napierdolilem xD co 20’ to 20’ ?

Opublikowano

podoba się mi :thumbup1:

Opublikowano
2 godziny temu, 07_yeti napisał(a):

Nooo właśnie miałem mega mętlik czy będzie git bo jak to się mówi czarny lakier plus czarna felga = zleje się.. dopóki nie założyłem to się wahałem w chuuuu.. mimo ze zawsze można cofnac ruch to miałem jakiś stres.. po założeniu mi presja zeszła do tego stopnia ze przypadkiem sie napierdolilem xD co 20’ to 20’ ?

Jak koło ma dobre parametry to nie robi ze czarne :kox:

Opublikowano

Szału nie ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

Szału nie ma :decayed:

Wiem wiem, do szału brakuje chromowanej ramki grila xD

Opublikowano

Póki nie założysz to się nie przekonasz na przyszły zapewne wróci grafit w nowym wzorze ?

Opublikowano

Jest dobrze :slina:

Opublikowano

Dobrze to wygląda. :D Jednak zmieniam zdanie co do tego co mi na messengerze wysłałeś. :D Jest sztos. :D

Opublikowano
12 godzin temu, 07_yeti napisał(a):

Wiem wiem, do szału brakuje chromowanej ramki grila xD

Nie zrozumiałeś widzę :decayed:

Opublikowano

Wygląda przyjemnie. :thumbup1:   czorne kominy i czorne lampy bym tu jeszcze widzial do kompletu :whistling:   Na dniach te odbieram w ciornym połysku ?

received_5999008396802209.jpeg

Edytowane przez KoJ@K

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

 Hej! Po nowym roku raczej chyba będę zmuszony myśleć nad sprzedażą Audi - z racji rodziny i małych dzieci potrzebuje coś większego..  gdyby ktoś ktoś był chętny to pisać wiadomość. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a graty jakies będziesz też sprzedawać kola itp ? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.11.2024 o 13:57, dziii napisał(a):

a graty jakies będziesz też sprzedawać kola itp ? 

Zobaczymy, czego będzie oczekiwać kolejny potencjalny właściciel. 

Edytowane przez 07_yeti

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 30.04.2023 o 13:46, 07_yeti napisał(a):

Aloha ! 
Wpadło nowe koło ? jako ze były już srebrne, ciemny grafit to teraz czarny połysk ? 

Felga z Audi A8 Ramus 20’ 9J ET40 - opona 245/35 Eagle F1. 
 

IMG_2443_jpg.thumb.jpeg.dfbb973a44ef6d80ada53d3f1ccda4c1.jpeg

 

IMG_2435_jpg.thumb.jpeg.18f533799c73568418fa6bec5f1ebff3.jpeg

 

IMG_2430_jpg.thumb.jpeg.2d704c4a67eefa811a67ecab11c4231a.jpeg
 

IMG_2451_jpg.thumb.jpeg.39bffc7e3dcb50ec2b2174a43cadd2a0.jpeg

 

IMG_2489.thumb.jpeg.f81660259dded6d8b98b9964a4f7960f.jpeg

IMG_2438_jpg.thumb.jpeg.1bf828502e634a15f73679d0f0f66a44.jpeg

IMG_2659_jpg.thumb.jpeg.22be3d6ffa9306743b4a320c9b822c22.jpeg

Musiałeś obniżać zawieszenie? czy wystawczy fabryczne s-line?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.