Jump to content
2 2
ManiekAudiA4 B6

Brak długich świateł wycieraczek opuszczania szyb kierunków itd..

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem. Nie działają mi kierunki swiatla dlugie opuszczanie szyb swiatla wsteczne licznik pokazuje tylko dystans jaki został mi do przejechania klaksona spryskiwaczy raz się zamknie z pilota raz nie jeszcze dziś normalnie zamknąłem otwiwralem i pali się kontrolka od trakcji i abs. A po paru godzinach już nie działało i pewnie coś tam jeszcze. Co To może być? Bezpieczniki sprawdzone modul też w sumie 3 niby dobre nie wilgotne ani nic i nic nie było ruszam wcześniej przy tym. Rano normalnie wszystko działało pojechałem pod sklep po powrocie ze sklepu tak się stało. 

Nie masz lokatora pod maską? Co vag mówi?

Pierwszy - A4 B5 Avant 2001 1.9 TDI AJM

Drugi - A4 B6 Avant 2002 3.0Q ASN

Jedynie jakie błędy to tylko takie. A szczerze jestem zielony w tym temacie

20190719_114003.jpg

20190719_113910.jpg

20190719_114001.jpg

Jak dla mnie to za tym wszystkim stoi MCE. Albo gdzieś coś nie styka albo moduł do wymiany, nie spotkałem się jeszcze z sytuacją aby nagle pojawiło się tyle błędów.

Na moje to może być problem z komunikacją. CAN może nie działać albo jest jakiś brak w zasilaniu. Obstawiam że padł liczbik albo coś w nim nie styka jak powinno. W sumie to licznik spina wszystkie magistrale w całość. A większość błędów to właśnie brak komunikacji.

Moje AUDI
Zrobione: Tempomat, PDC tył, Lusterko wewnętrzne fotochrom z czujnikiem światła i CLH, Bluetooth, Airbag Off, IsoFix, Kierownica MF z B8, Zawieszenie całe nowe.
W trakcie: Poprawa instalacji LPG.
W przygotowaniu: RNS-E LED + kamera, składane lustra z fotochromem, grzanie foteli.