Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] A4 by Patry(m)k(3)


patry(m)k(3)

Rekomendowane odpowiedzi

Po moim byłym Golfie przeszedł czas na na coś innego z założenia miało być na pewno mocniejsze i na pewno w benzynie po kilku przejażdżkach A4 wiedziałem że to musi być to auto. Szukałem tylko i wyłącznie turbo benzyny i udało się kupić A4 z grudnia 98 roku z silnikiem 1,8 T 150 km z napędem na przednią oś. Wyposażenie w porównaniu do golfa bardzo bogate :hmm: klima,duży fis, 4 jaśki, 4 el. szyby itd... kolor srebrny metalik i oczywiście w sedanie :satan:

Plany są..... w miarę postępów będą uaktualnienia bo przecież lepiej pisać o czymś co już faktycznie jest niż bujać w obłokach.... :pub:

Na wiosnę zostały już poczynione zakupy :naughty:

Nówki felgi RH w 17" z nowymi oponkami 225/45/17

Gwintowane zawieszenie MTS-TECHNiK

Fotki wrzucę jak założę na autko

Apropo zmiany zawieszenia to chce od razu wymienić wahacze ale jest dylemat czy Master Sporty czy lemfordery tylko ta ich cena :wallbash:

Parę fotek mojej turbo serii :a4fan:

93826d86418c3f8cmed.jpg

a88ee63f7604cb01med.jpg

6c391c4b2326df8amed.jpg

bffa9eb62cfd1624med.jpg

33135705976ee538med.jpg

fa714f02ad8fab48med.jpg

Spy foto

5f39faf2d8575b04med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spy foto :wstydliwy:

5f39faf2d8575b04med.jpg

Co do lamp przednich być może w przyszłości będą xenonowe podzielone z S4 ale do tego przydało by się od razu spryski czyli najlepiej zderzak od es-ki a jak by już był to grzechem było by nie upchnąć tam fmic i tak to wszystko się kreci w kółko :gwizdanie: Na pewno wymienię boczne kierunki na białe

Dzięki chłopaki za opinie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze nadszedł wkońcu czas by się pokazać na forum :a4fan: piękna zadbana furka, dobre wyposażenie, świetny silnik, dobrze dobrane pomysły na przeróbki :good: jak coś robić to z głowa i raz a porządnie- Ty tak własnie się do tego zabierasz :notworthy: pozdrawiam i czekam aż graty znajdą się na furce...

PS- na przeciwmgielnych się chyba nie jeździ na codzień... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS- na przeciwmgielnych się chyba nie jeździ na codzień... :tongue4:

Panie Slocie vel Jacku przecież to twoja szkoła jazdy wymusiła na mnie zmianę używania świateł żebym siary nie przynosił na szczecińskiej wsiosce :kox:

PS- odpowiedź brzmi tylko od święta :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...