Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marzy mi się recaro, ale na razie trafiam na same angliki :kwasny:

a co za roznica ?

przeciez nie ma znaczenia... wszystko bedzie tam gdzie trzeba

jedyna roznica to taka ze fotel kierowcy bedzie mnie wytarty a pasazera bardziej

Opublikowano
  • Autor

a regulacją będą miały taką samą? :mysli:

Opublikowano

gratuluje zakupu :good: dbaj o nia :good:

Opublikowano

a regulacją będą miały taką samą? :mysli:

tak :wink4: moje kubły też są z anglika :good:

Opublikowano
  • Autor
:shocked: jak będą pasować to świetnie.... ulala :shocked:
Opublikowano

a regulacją będą miały taką samą? :mysli:

tak...

przerabialem troche foteli w b5 .... i nie bedzie problemu ;)

Opublikowano
  • Autor

no to teraz szukam recaro w ładnym stanie :decayed:

Opublikowano

a regulacją będą miały taką samą? :mysli:

ja nie mam Recaro, a regulacje pionowa maja oba siedzenia

Opublikowano

Zmień Menu w navi na Polski :) Od razu lepiej wygląda autko w środku .

Ładny furacz :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Zmień Menu w navi na Polski

wg mnie zbędny gadżet, orientuje się na tyle w angielskim że nie mam problemu z obsługą

na początku myślałem że menu będzie po DE to wtedy bym zmienił na PL

Od razu lepiej wygląda autko w środku .

to fakt :>[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________kupiłem dziś felgi 19cali, cieszę się bo wyglądają jak nowe :decayed: do tego ta cena :decayed: nie mnogłem sobie odmówić.

BBS sprzedałem jakiś czas temu za dobrą kasę (potrzebowałem akurat większej sumy) BBS z nich nie jest ale po przymiarce powiem że jest ok, mi się podoba :>

felgi polerowane na lustro, przed założeniem przepoleruje je pastą jeszcze :)

zdjcie406.jpg

zdjcie407.jpg

Opublikowano

o nieźle nieźle :kox:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: zajebioza :decayed:
Opublikowano
Zmień Menu w navi na Polski

wg mnie zbędny gadżet, orientuje się na tyle w angielskim że nie mam problemu z obsługą

na początku myślałem że menu będzie po DE to wtedy bym zmienił na PL

Od razu lepiej wygląda autko w środku .

to fakt :>[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________kupiłem dziś felgi 19cali, cieszę się bo wyglądają jak nowe :decayed: do tego ta cena :decayed: nie mnogłem sobie odmówić.

BBS sprzedałem jakiś czas temu za dobrą kasę (potrzebowałem akurat większej sumy) BBS z nich nie jest ale po przymiarce powiem że jest ok, mi się podoba :>

felgi polerowane na lustro, przed założeniem przepoleruje je pastą jeszcze :)

zdjcie406.jpg

zdjcie407.jpg

przepoleruj autosolem :good:

zawsze chorowalem na taki felunek :good:

Opublikowano
  • Autor
przepoleruj autosolem

słyszałem że właśnie jest to dobra pasta :mysli:

Opublikowano
przepoleruj autosolem

słyszałem że właśnie jest to dobra pasta :mysli:

przezajebista jest, wiem cos o tym :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:good: to użyje jej przed założeniem...... trochę to jeszcze potrwa bo te dziury na drogach baaardzo zniechęcają
Opublikowano

aju za ile poszły te BBSy o ile można wiedzieć ?

Opublikowano

Aju jedyna słuszna felga :naughty:

57d744a1af30d2f2.jpg :kox: :kox:

Opublikowano

eee oklepana... :no::decayed:

Opublikowano

ajuuu troche dales ciala z felga... jest strasznie oklepana, ale jak cena znosna to ok. no i 19'' :)

poza tym myslalem ze BBS sobie lookne z bliska:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.