Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo fajny AJM :hi: i podobny do mojego: ASR, 1/2 fis, radio 2 din, no i silniczek oczywiście :naughty:

co do kluczyka to największy problem sprawia dorobienie immo, sam właśnie próbuję to zrobić

a jaki to problem? najlepiej wydlubac pestke immo ze starego kluczyka :good: 2 minuty roboty

Opublikowano
  • Autor

nie mam z czego wydłubać :naughty: nie mam drugiego scyzoryka pełnego, mam część popękanej obudowy i grot, imo brak :thumbdown:

Opublikowano

widze kolego ze masz wpisane miejsce pobytu PO/FZ

jesli jestes z zielonej gory to zapraszamy na cotygodniowe spoty lubuskie pod carrefour w niedziele o godzinie 18:00

wiecej info tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_lubuski-t19683.0.html;msg790843#new

a co do autka to bardzo fajna seria w pewnie w idalnym stanie...

ciekaw jestem ile wyjdzie km i nm przed i po chipie ( polecam ci pojechac do rogala jak wiekszosc osob z forum na chipa )

ja bym zmienil tylko felge i fotele w autku i by wygladalo duzo lepiej :)

pozdrawiam

Opublikowano

nie mam z czego wydłubać :naughty: nie mam drugiego scyzoryka pełnego, mam część popękanej obudowy i grot, imo brak :thumbdown:

To niefajnie... zdarzaly sie przykre przypadki, jak ktos kupowal auto z 1 kluczykiem... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

mam 3 klucze, dwa scyzoryki (jeden uszkodzony właśnie) i jeden jak by cały plastikowy mały da się nim otworzyć tylko drzwi i klapę

Co do spotu na pewno wpadnę, może jutro ale nie gwarantuje

Opublikowano

Idziesz do punktu, gdzie dorabiają kluczyki samochodowe i masz kluczyk - jakieś 250 zł z immo.

Opublikowano

aju dawaj jutro na spot :)

pare osob bedzie

18:00 pod carrefourem

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

myślę że dam radę :good:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 10:47_________________________________________________dodano:

-sprężyny supersport -40mm

-xenony 6000k

audi1.jpg[br]

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 18:09_________________________________________________a to taki mały dodatek który dziś założyłem, podziękowania dla Nosb-a za ogarnięcie tematu :hi:

sorki za jakość ale nie miałem akurat aparatu

zdjcie381.jpg

zdjcie382.jpg

Opublikowano

ladny gadzet i mialem na niego chec :good:

mozesz powiedziec jak wyjmuje sie to radio?

Opublikowano

Nieźle nieźle, jak jakość dźwięku wzgledem poprzedniego radia :mysli:

mozesz powiedziec jak wyjmuje sie to radio?

Potrzebne są 4 wyjmaki do radia :good:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem wyjami z aukcji http://allegro.pl/item850685242_klucze_wyjmaki_rns_rns_2_rns_e_navigation_plus.html wsadziłem 4 klucze w odpowednie szparki (widać je z bliska na radiu) po czym trochę opornie ale wyszło (ciągniesz w miarę możliwości za 4 klucze na raz, ja zrobiłem to z kolegą to było łatwiej w końcu to 4 ręce :polew: )[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 18:56_________________________________________________

jak jakość dźwięku wzgledem poprzedniego radia

lekko na plus, pod względem głośności szczególnie... można posłuchać dość sporo głośniej nie słysząc przy tym charczenia

Opublikowano

fajny gadżet :good:

używałeś już navi? ma jakieś porównanie z tom-tomami itp?

Opublikowano

A nie lepiej r-nse było se sprezentować ?

Alvaro czasami chandluje takimi rzeczami :cool1:

Opublikowano
  • Autor

fajny gadżet :good:

używałeś już navi? ma jakieś porównanie z tom-tomami itp?

nie uzywałem navi i raczej nie będę w tym :)

chcę tylko podłączyć pod to dvd i kamerę cofania, nawigacji uzywam takiej przyklejanej do szyby z AutoMapą :)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 18:59_________________________________________________

A nie lepiej r-nse było se sprezentować ?

rmse leży u mnie w pokoju, niestety nie pasuje ono idelanie w deskę B5 a taki był cel tego zakupu :hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 19:00_________________________________________________kupiłem kamerkę cofania, montowaną w lampkę oświetlania tablicy, jak przyjdzie to będę rezał :>

Opublikowano

aju

rmse leży u mnie w pokoju, niestety nie pasuje ono idelanie w deskę B5 a taki był cel tego zakupu hi

ale od A6 czy A4 ?

Opublikowano
  • Autor

od A6

Opublikowano

no to już żadna nie będzie Ci lepiej pasowała... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiem, ale to i tak dla mnie nie pasuje :decayed: nie mogłem z tym żyć :decayed: widząc jak to "pasuje" dlatego mimo fajnych funkcji postanowiłem poszukać rnd-d i to też oryginalne z A4 a nie z a6

Opublikowano

Fajna furka, teraz mam to samo - ta sama wersja kolorystyczna zewnatrz i wewnatrz, ta sama fela, tylko mi navi brakuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

marzy mi się recaro, ale na razie trafiam na same angliki :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.