Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ajuuu troche dales ciala z felga... jest strasznie oklepana

wiem że rarytasem nie jest :decayed: ale jest 19" i robi robotę a i na aucie też wygląda na większa niż jest, poza tym cena była przyjemna :decayed:

poza tym myslalem ze BBS sobie lookne z bliska:D

daleko nie pojechały bo do Poznania, prędzej czy później pewnie się pojawią gdzieś

Opublikowano
ajuuu troche dales ciala z felga... jest strasznie oklepana

wiem że rarytasem nie jest :decayed: ale jest 19" i robi robotę a i na aucie też wygląda na większa niż jest, poza tym cena była przyjemna :decayed:

poza tym myslalem ze BBS sobie lookne z bliska:D

daleko nie pojechały bo do Poznania, prędzej czy później pewnie się pojawią gdzieś

pokaz fotke tych BBSow :good:

Opublikowano
  • Autor
pokaz fotke tych BBSow

dscf3904.jpg

Opublikowano
pokaz fotke tych BBSow

dscf3904.jpg

piękne były :slina: :slina:

te które masz teraz też nie są złe, zwłaszcza w 19" :good:

Opublikowano
  • Autor
zwłaszcza w 19"

innej opcji nie było, musiał być max wchodzący w nadkole :decayed:

Opublikowano
zwłaszcza w 19"

innej opcji nie było, musiał być max wchodzący w nadkole :decayed:

20" wejdzie

225/30R20 i 215/30R20 ;)

wiec sprzedawaj te 19"

pozatym dobrze ze sprzedales za ta cene co mowiles ;)

czysty zysk

i te tez tanio wyrwales

felga robi robote w tym wzorze ale tylko w 19"

;)[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 20:11_________________________________________________82008473.th.jpg 67986970.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

felga robi robote w tym wzorze ale tylko w 19"

widziałem na Twoim aucie kiedyś w ZG, jeszcze się nie znaliśmy :decayed: i podobały mi się te fele

20" wejdzie

225/30R20 i 215/30R20

wiec sprzedawaj te 19"

nawet mie tak nie mów tylko kręć opony co dziś gadalismy:kox: odwdzięczę się :good:

pozatym dobrze ze sprzedales za ta cene co mowiles

ojjj przydała się ta kaska :notworthy:

Opublikowano

eee tam u mnie w 18" tez dają radę :naughty:, no ale aju w 19" to już jest wypas, kurde i dałeś mi do myślenia z tymi fotkami czy moje malowac czy polerowac :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

polerować :kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 08:46_________________________________________________umówiłem się z kolega z okolicy na wtorek, koła będą wyglądać tak (Paweł pewnie wiesz o kogo chodzi, ....trzebiel)

25873129.jpg

20220745.jpg

Opublikowano
:slina::shocked::kox: :oklaski: :drool: :thumbup::dance::D
Opublikowano

polerować :kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 08:46_________________________________________________umówiłem się z kolega z okolicy na wtorek, koła będą wyglądać tak (Paweł pewnie wiesz o kogo chodzi, ....trzebiel)

25873129.jpg

20220745.jpg

:kox:
Opublikowano
  • Autor

teraz jeszcze kupić dwie opony i czekać aż w miarę ogarną te nasz "kochane" drogi :wallbash:

Opublikowano

aju ja czekam na to samo... opony + łaty w dziurach... bo teraz na 17-tkach to jest tragedia... na 18 pewnie będzie jeszcze gorzej.. :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

szkoda teraz cokolwiek zakładać, miałem dziś jechać do NL ale nie pojechaliśmy bo koleś wpadł ducato lawetą w dziurę i coś pływa przy hamowaniu :wallbash: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 21:06_________________________________________________nowe plany:

- klapa USA z tyłu (chodziła mi po głowie od kupna auta)

- wywalenie kata

- naklejka http://lower-it.com/images/wheelwhores.jpg (na szybie z tyłu lub zderzaku z przodu z boku)

- założenie kół jak trochę drogi ogarną

- zakup recaro (tylko materiałowe)

Opublikowano

szkoda teraz cokolwiek zakładać, miałem dziś jechać do NL ale nie pojechaliśmy bo koleś wpadł ducato lawetą w dziurę i coś pływa przy hamowaniu :wallbash: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 21:06_________________________________________________nowe plany:

- klapa USA z tyłu (chodziła mi po głowie od kupna auta)

- wywalenie kata

- naklejka http://lower-it.com/images/wheelwhores.jpg (na szybie z tyłu lub zderzaku z przodu z boku)

- założenie kół jak trochę drogi ogarną

- zakup recaro (tylko materiałowe)

to ty tego jeszcze do tej pory nie zrobiłes :shocked: to powinno być na równi z wymianą turbo zrobione :evil:

Opublikowano
  • Autor

no nie zrobiłem (podobno szkoda go było bo jest w idealnym stanie)

Opublikowano

no to wyciąć i do Żyda, zawsze to jakaś kasa wpadnie, np. na naklejkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mam mechanika który to wycięcie i wstawienie rurki czy czego tam chce zrobi za ten właśnie kat

mi pasuje takie rozwiązanie

Opublikowano

jak w idealnym stanie to po co wycinac?

Opublikowano
  • Autor

podobno zabiera trochę na mocy :mysli: nawet jak jest fabrycznie nowy

do tego kolega wyciął ostatnio i podoba mi się dźwięk jaki powstał przy przyspieszaniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.