Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no zakochałem się jak na parkingu obok stała a6 kombi i tak patrze na te rurki i już je "widziałem" u mnie :decayed:

Opublikowano

no zakochałem się jak na parkingu obok stała a6 kombi i tak patrze na te rurki i już je "widziałem" u mnie :decayed:

miałem to samo, a6 stanęła obok mojej i przy niej moje rurki wyglądały jak w tico :kwasny:

aju dobry pomysł z tym wyfukiem :good: też nad tym myślę... i kusi mnie opcja wydechu 2,5"

Opublikowano
  • Autor
i kusi mnie opcja wydechu 2,5"

dla mnie to już przerost formy nad treścią :)

Opublikowano
i kusi mnie opcja wydechu 2,5"

dla mnie to już przerost formy nad treścią :)

:cool1:
Opublikowano
i kusi mnie opcja wydechu 2,5"

dla mnie to już przerost formy nad treścią :)

powiedz to Smsowi :decayed:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 14:35_________________________________________________ooo właśnie o wilku mowa :decayed:

Opublikowano

Szukam też tej końcówki ale na allegro bida z nędzą.

Opublikowano

powiedz to Smsowi :decayed:

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 14:35_________________________________________________ooo właśnie o wilku mowa :decayed:

wyczułem Was po prostu :decayed:
Opublikowano
  • Autor

no na allegro patrzyłem, ale u nas sporo szrotów więc coś znajdę :kox: jak by mieli więcej to dam Ci znać (dam nr na priv)

Opublikowano

poza tym nie wiem jeszcze czy to 2,5 będzie cały czas czekam na odzew tej firmy pieprzonej :disgust:

Opublikowano

w b7 są chyba takie same jak w a6, lub bardzo podobne

ale w jakimś zakładzie "tłumikarskim" sądzę, że jest to bardzo proste do wyrezania

Opublikowano
  • Autor

już temat zgłębiony, tłumikarz powiedział że ~30-40zł za robotę będzie

Opublikowano

no na allegro patrzyłem, ale u nas sporo szrotów więc coś znajdę :kox: jak by mieli więcej to dam Ci znać (dam nr na priv)

wiem gdzie sa takie koncowki;) jak bedziesz jutro na psocie to mozemy pogadac, albo na pw CI podam;)

Opublikowano
  • Autor

jutro mnie raczej nie będzie bo sporo rodziny się zjechało, więc na wszelki wypadek kliknij na PW kajojku mi info gdzie te skarby leżą :slina:

Opublikowano

poszło na PW. moze i K0za sie załapie na koncowki;p

Opublikowano

poszło na PW. moze i K0za sie załapie na koncowki;p

Bede jutro to pogadamy :>

Opublikowano
  • Autor
:kox: rezać zderzak S4 czy nie? :cool1:
Opublikowano

no jak nie jak tak!:D

Opublikowano

:kox: rezać zderzak S4 czy nie? :cool1:

daj se spokoj, poprostu go zaloz :good::polew:

Opublikowano

Jest za 600zł na alegro teraz :good: jak masz go gdzie kupic to zakładaj :kox: ostatnio ze 2h stał za 400zł na alegro, ale jak to taki zderzak odrazu poszedł :decayed:

Opublikowano

rezaj rezaj bo bez charakteru ta sucz :decayed:

co do allegro to jak potrzebowałem w czwartek na szybko kupić to musiałem wziąć ten za 900zł goły :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.