Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ps. czemu jeszcze mnie nie zaprosiłeś na fejsie :wink4::decayed:

nie wiem czy sobie tego życzysz :gwizdanie:

zapro poleciało :good:

Opublikowano
  • Autor

aju - bix też :naughty:

nagrałbyś filmik jakie ma dojebanie teraz :przebiegly:

póki co jestem bez "podwozia" więc jedyne co moge nagrać to jak z kobyłek spada :kox:

się air reza :naughty:, na tym gwincie H&R, robisz?

Nie :) już wiem że AIR nie będzie mi leżał, "polansuje" sie przez pół roku i sprzedam.....

Opublikowano

aju - bix też :naughty:

nagrałbyś filmik jakie ma dojebanie teraz :przebiegly:

póki co jestem bez "podwozia" więc jedyne co moge nagrać to jak z kobyłek spada :kox:

się air reza :naughty:, na tym gwincie H&R, robisz?

Nie :) już wiem że AIR nie będzie mi leżał, "polansuje" sie przez pół roku i sprzedam.....

w jakiej cenie cię to wyjdzie, i na jakiej zawieszcze to robisz na serii?

Opublikowano
  • Autor

na serii, o cenie wypowiem się jak podsumuję to wszytko, za wcześnie na kalkulacje :wink4:

Opublikowano

na serii, o cenie wypowiem się jak podsumuję to wszytko, za wcześnie na kalkulacje :wink4:

ok, czekam w takim razie :wink4:

Opublikowano

aju kosztów nie liczy, jak za klapę US potrafił wydać ponad 2 kafle... :evil:

Opublikowano

aju kosztów nie liczy, jak za klapę US potrafił wydać ponad 2 kafle... :evil:

w niektórych przypadakach trzeba :naughty:, bo w pl, niektóre części są nieosiągalne :gwizdanie:

Opublikowano

Fest musi za***rdalac :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 22:48_________________________________________________

Czas na czarny matowy dach i świecące kierunki :gwizdanie

Co masz na myśli - "świecące kierunki" ? :mysli:

Opublikowano

haha - ja nie muszę :polew:

jeszcze... :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor
Co masz na myśli - "świecące kierunki" ?

jak w autach z usa, kierunki przy włączonych światłach świecą się światłem ciągłym (lampy przód)

Opublikowano

A no tak, myślałem, że coś wymyśliłeś nowego :decayed: do klapy usa jak znalazł, fajnie będzie, wyglądać, coś z fotelami zamierzasz robić ? kubełki, skóry ? Fajnie się patrzy na zmiany gdy ma się ten sam kolor zewnątrz/wewnątrz, fotele itd :naughty: Grill dawaj w black

Opublikowano
  • Autor

recaro, ale tylko materiałowe... w wakcje były za około 2tyś ale dałem ciała, pojechałem nad morze a jak wróciłem już nie było... skóra mnie nie jara

Opublikowano

recaro, ale tylko materiałowe...

skóra mnie nie jara

:good: i tak trzymać :good:

Opublikowano

recaro, ale tylko materiałowe... w wakcje były za około 2tyś ale dałem ciała, pojechałem nad morze a jak wróciłem już nie było... skóra mnie nie jara

No wypas, szkoda że nie wziąłeś ...

Opublikowano
  • Autor

nie mam parcia póki co na środek, jak się pojawią to kupię, szukać specjalnie nie będę....

teraz poluje na spryski w zderzak i zderzak polift z miejscem na spryski :decayed:

Opublikowano

nie mam parcia póki co na środek, jak się pojawią to kupię, szukać specjalnie nie będę....

teraz poluje na spryski w zderzak i zderzak polift z miejscem na spryski :decayed:

nie tylko Ty na niego polujesz :wink4:

powiem Ci ze mnie jara cała skóra :decayed: ale to kwestia gustu :wink4:

Opublikowano
Aju od 170CR?czy BRD?

zabij mnie nie powiem, jeśli Cię interesuje jutro będę wiedział, bo będę alkoholizował się z kolegą który mi przywiózł części :wink4:

krecisz auto na ponad 200 PS i nie wiesz na jakich gratach ? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Może wykłada tylko kasę a reszta go nie interesuje :decayed::)

Opublikowano

ma być dobrze i oryginalnie, a nie, aju powie jakie graty to zaraz pół forum będzie jeździć na tym samym.. a to magiczna bariera 200 kuni w tdi :naughty:

Opublikowano

Aju daj fotke wykresu chociaz :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.