Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 2,0 TDI 143KM 2008 rok klasssyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 2.01.2020 o 15:33, marcin_wpi napisał:

Cześć, na żółto nie bardzo mi pasuje do wizji auta. Zastanawiałem się bardziej nad takim jak na zdjęciu. Pokaż swój jestem ciekaw lotki?

99A54008-FDD1-4DE5-9E58-0215D856177C.jpeg

Wrzucę fotki z lotką później jak zrobię ;)

Inne pytanie - chromowane końcówki wydechów sam dokupowałeś? Zastanawiam się czy takie przykładowe z ali będą pasować, nie mierzyłem jeszcze średnicy rur u siebie, ale w komentarzach u ludzi do A4 B8 chyba pasuje:

https://pl.aliexpress.com/item/32840389293.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.28b5282bx23H0K&algo_pvid=b68fe1a1-508f-4188-8d18-3c0b53c2e24e&algo_expid=b68fe1a1-508f-4188-8d18-3c0b53c2e24e-23&btsid=f3955925-adda-410d-bf24-a5a1e1233f42&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_53

 

Daj znać bo fajnie te końcówki wyglądają :) 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, adamix napisał:

Wrzucę fotki z lotką później jak zrobię ;)

Inne pytanie - chromowane końcówki wydechów sam dokupowałeś? Zastanawiam się czy takie przykładowe z ali będą pasować, nie mierzyłem jeszcze średnicy rur u siebie, ale w komentarzach u ludzi do A4 B8 chyba pasuje:

https://pl.aliexpress.com/item/32840389293.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.28b5282bx23H0K&algo_pvid=b68fe1a1-508f-4188-8d18-3c0b53c2e24e&algo_expid=b68fe1a1-508f-4188-8d18-3c0b53c2e24e-23&btsid=f3955925-adda-410d-bf24-a5a1e1233f42&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_53

 

Daj znać bo fajnie te końcówki wyglądają :)

Ok to czekam :)

co do końcówek to są one w ASO kupione. Te z alie wyglądają bardzo podobnie. 

Opublikowano

na jakim zawieszeniu stoi Twoja furka?? 1BE czy 1BA?? 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, emaerceien napisał:

na jakim zawieszeniu stoi Twoja furka?? 1BE czy 1BA?? 

Stoi na tym co dawali w pakiecie WQS zawieszenie 1BV

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z pogody wrzuciłem prostaff cc water gold. Niech staruszek ma chwile blasku :)

EA958D7D-BF2D-418D-983D-39F82853BF49.jpeg

62427ECF-F9A9-4F2C-8B2D-E39E6A86E96F.jpeg

Edytowane przez marcin_wpi

Opublikowano

Hej, jakie te felgi z pierwszego zdjęcia mają ET bo chciałem sobie kupić podobne ale nie wiem czy nie będą obcierać przy zawieszeniu 1BE ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.04.2020 o 19:44, Ramsay napisał:

Hej, jakie te felgi z pierwszego zdjęcia mają ET bo chciałem sobie kupić podobne ale nie wiem czy nie będą obcierać przy zawieszeniu 1BE ?

Cześć,

felgi 8j et47 i nie obciera tylko, że mam 1BV. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Uzupełniająca foto wnętrza z nakładkami i podstopnicą. I parkingowy lśniący klassyk? 

A61576F3-F789-4FED-AD9E-40C192778527.jpeg

19EBCB8A-24D3-44F8-A90A-3F7CB5BD8B8D.jpeg

Opublikowano

I znaczki s-line... bez s-line :facepalm: poza zawiechą,wnętrzem? chyba,.Fajnie ,że sedan i bezawaryjności życzę.Generalnie zadbana i fajna fura.

Edytowane przez kris67

Opublikowano
1 godzinę temu, kris67 napisał:

I znaczki s-line... bez s-line :facepalm: poza zawiechą,wnętrzem? chyba,.Fajnie ,że sedan i bezawaryjności życzę.Generalnie zadbana i fajna fura.

Jak masz s-line interior to emblematy masz na błotnikach fabrycznie.

Opublikowano
1 godzinę temu, kris67 napisał:

I znaczki s-line... bez s-line :facepalm: poza zawiechą,wnętrzem? chyba,.Fajnie ,że sedan i bezawaryjności życzę.Generalnie zadbana i fajna fura.

i te znaczki przeszkadzają ci w czym??

Opublikowano

Nie przeszkadzają :decayed:

40 minut temu, marcin_o23 napisał:

i te znaczki przeszkadzają ci w czym??

 

Opublikowano
53 minuty temu, kamelus_ napisał:

Jak masz s-line interior to emblematy masz na błotnikach fabrycznie.

ale nie na grillu

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kris67 napisał:

I znaczki s-line... bez s-line :facepalm: poza zawiechą,wnętrzem? chyba,.Fajnie ,że sedan i bezawaryjności życzę.Generalnie zadbana i fajna fura.

Dzięki, co do znaczków... to na początku pisałem tylko ten w grillu jest nieoryginalny. Pozostałe to z pakietu S-line o kodzie WQS.  

Edytowane przez marcin_wpi

Opublikowano
3 godziny temu, marcin_wpi napisał:

Dzięki, co do znaczków... to na początku pisałem tylko ten w grillu jest nieoryginalny. Pozostałe to z pakietu S-line o kodzie WQS.  

Ważne ze Tobie się podoba :wink:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Michu1996 napisał:

Ważne ze Tobie się podoba :wink:

Dokładnie? w oczy mnie nie kłuje? 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dojechały oryginalne nakładki na lusterka od S4. Zastanawiam się czy wrzucić? 

9C487235-C465-4545-85D4-54DE4B8E9F9E.jpeg

6814D0C6-15A4-4380-A01E-CDE168A8AA06.jpeg

872B5676-C58A-443C-B48A-F8DD7E81DAA7.jpeg

Edytowane przez marcin_wpi

Opublikowano

Nie zastanawiaj się tylko wrzucaj :naughty:

Opublikowano

Powiem ci nie Wrzucaj po co. Wyśle ci adres do mnie a ja się nimi zajmę 

Opublikowano

Fajnie wyposażone autko.

Gratuluje zakupu. :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.