Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Audi A4 b6 1,8t AMB


DobryGood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim samochodem Audi A4 b6 1,8t amb mianowicie od jakiegoś czasu  mam spadek mocy samochód sie wolno rozpędza a w komputerze błędów brak. Co do tej pory zrobiłem turbina zregenerowana 1,5 roku temu dv zmieniony na metalowy napinacz oraz łańcuch wymieniony odma wymieniona na nową . Czy jest ktoś kto rzuci swoim fachowym okiem na logi.

Log 002+033

LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM
ZAWOR-TURBO-BLOW-OFF-TurboWorks-Audi-A4-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 147 zł - ZAWÓR TURBO BLOW OFF TurboWorks Audi A4 1.8T 25mm (8273024824). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Log 003 + 020

LOG.MALONETUNING.COM

Log 115 + 118

LOG.MALONETUNING.COM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo trochę wolno wstaje i spore stuki. Zajrzyj do tego dv, on jest chyba rozbieralny więc go może przeczyść. Zainteresuj się świecami jak dawno niewymieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece wymieniałem rok temu dv jest czysty ponieważ pol roku temu podmieniałem sprężynę cisnienie paliwa mierzone 3,5 bara na wolnych obrotach oraz 4 na 2500. zastanawiają mnie te spalania stukowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz kompresje, może jakieś kiepskie paliwo. Powtórz 2+33 do tych 6tys chociaż i log 118 z odpiętą wtyczką od n75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresja mierzona jakiś czas temu kilka miesięcy  dokładnie nie pamiętam kolejności ale wartości takie  10,5 11,5 11,5 11 A logo zrobię jutro wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze logo statyczne jeśli to coś podpowie Log 001 + 003

LOG.MALONETUNING.COM

Log 090 +093

LOG.MALONETUNING.COM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na przeglądzie w warsztacie i poprosiłem o badanie spalin pod kątem katalizatora i wynik pozytywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu wyrzuci błąd czujnika położenia położenia walka rozrządu zbyt duża rezystancja. Ale też błąd się pojawia raz na kilka miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś dobry sposób na diagnostykę katalizatora sondy lambda nie wyrzuca błędu jak będzie przytkany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...