Skocz do zawartości
IGNOROWANY

19" RS6 różnice między podróbą a oryginałem


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy felgi z tej aukcji to oryginał czy podróba ? Dekle na pewną są nie ori... Rozmawiałem z gościem i mam je zarezerwowane do czasu aż on wróci z Niemiec, felgi są w PL i nie ma ktor zrobić fotki od wewnątrz... :kwasny:

http://www.allegro.pl/item582932155_felgi_aluminiowe_19_do_audi_a6_a8.html

I druga sprawa - felgi od S5 - czy były w takim kolorze ??

http://www.allegro.pl/item561081609_audi_a4_a5_a6_19_felgi_19_cali_z_oponami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć bez zdjęć tyłu czy te RS6 są ori. A co do tych drugich to widziałem zdjęcia S5 właśnie na felgach o takim kolorze, także pewnie były takie ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pierwszych to cena mi nie pasi trochę tanio a drugie mi się niewiedzą u ciebie w B7 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to w 70 % te rs6 to podrobka , pewnosci nie ma bo roznice sa nieduze , roznia sie przede wszystkim skosami na ramieniu felgi , w rs6 wydaja sie one delikatnijsze , ale moge sie mylic. A jake sa dane felgi tzn ET , szerokosc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi o to że nie ma go na miejscu i nie może mi ani zrobić fotek ani podać danych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi o to że nie ma go na miejscu i nie może mi ani zrobić fotek ani podać danych...

można mu wierzyć lub nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa jeżeli gość handluje felgami to powinien znać się na nich bardzo dobrze i powinien napisać, że to ori.

W aukcji nie jest to napisane więc trzeba być ostrożnym.

Może zarezerwuj je wstępnie (o ile można) i powiedz żeby gosciu podesłał Ci foto felgi z tyłu żebyś miał pewność czy to ori

Jeżeli się zgodzi to ok, a jak będzie cos kręcił to prawdopodobnie będą podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulo77

Może zarezerwuj je wstępnie (o ile można) i powiedz żeby gosciu podesłał Ci foto felgi z tyłu żebyś miał pewność czy to ori

tak jestem umówiony... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa jeżeli gość handluje felgami to powinien znać się na nich bardzo dobrze i powinien napisać, że to ori.

W aukcji nie jest to napisane więc trzeba być ostrożnym.

Jakoś nie widzę po nim żeby był handlarzem zajmującym się głównie felgami, handluje różnymi rzeczami. To że ma wystawione 3 komplety nic nie oznacza, może akurat mu się trafiły w dobrej cenie i chce zarobić. W każdym bądź razie takie gdybanie nic nie da bo z powietrza nie stwierdzimy czy to ori felgi. alvaro dostanie fotki wewnętrznej strony i wtedy będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori maja et35 napewno i 9cali szerokosci

bylo jeszcze jedno et w tych felgach ale nie pamietam jakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił Cuber kiedyś na spocie wszystkie felgi do audi są robione przez jakąś firmę (nawet w Polsce je produkuja podobno) i na każdych felgach jest nazwa tej firmy. niestety nie jestem wstanie podać nazwy, alvaro zapytaj zielonego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg Ty masz takie ? (ET35 i 9 cali) ?? Jeśli tak to jakie masz na nich opony ? 235 nie będzie miało rozciągniętych boków ?

zieluch

Z tego co mówił Cuber kiedyś na spocie wszystkie felgi do audi są robione przez jakąś firmę (nawet w Polsce je produkuja podobno) i na każdych felgach jest nazwa tej firmy.

Tak jak pisze krotki ten model jest robiony przez Ronala - wiem bo oryginalnie w B7 miałem identyczne 18 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił Cuber kiedyś na spocie wszystkie felgi do audi są robione przez jakąś firmę (nawet w Polsce je produkuja podobno) i na każdych felgach jest nazwa tej firmy. niestety nie jestem wstanie podać nazwy

Zieluch mowa o firmie RONAL bo większość fel robią ale chyba nie tylko Oni robią dla Audi

alvaro zapytaj zielonego

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam go pytac jak on jest zielony w tych sprawach :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 9" tylko opona 245/35 ma sens. Przy 8,5" 235 lub 245.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak felgi są orginalne Audi to produkuje je firma Ronal i są produkowane w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer

tylko opona 245/35

245/35 czy już na 30 ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być 245/30R19.

Przy 35 koło będzie większe i licznik troche będzie przekłamywał. Ale różnica jest bardzo mała więc ja bym chyba wybrał 35 będzie troszke bezpieczniej dla felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...