Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To w takim razie powinno wystarczyć?

 

Mam nadzieje, że skonfigurowałeś ze wszystkimi potrzebnymi wyposażeniami jak hak itp, bo doposażenie samochodów z UNECE to tragedia i nie takie proste.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Mam nadzieje, że skonfigurowałeś ze wszystkimi potrzebnymi wyposażeniami jak hak itp, bo doposażenie samochodów z UNECE to tragedia i nie takie proste.

Miałem w A4 prawie wszystko i wiem z czego korzystałem a z czego nie. Wyrzuciłem niepotrzebne rzeczy i dopłaciłem do tych z których korzystałem. Będzie dobrze bo konfig indywidualny i nie było takiego dostępnego w dostępnych od ręki. Żaden nie miał np.  HUD itp. ?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

W A4 hak chyba doposażałeś??

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

W A4 hak chyba doposażałeś??

Miałem hak, ale młody sprzedał rower downhillowy i kupił Golfa żegnając się z tym sportem więc hak mi niepotrzebny. Zresztą nie jest dostępny w S3 a w Golfie R już tak. 

Opublikowano
13 godzin temu, vvalery napisał(a):

Z łezką w oku pożegnałem dzisiaj swoją ukochaną A4. Poszła w dobre ręce. Zostaje przy marce i w środę odbieram nowe Audi. Tak więc temat do zamknięcia. 

Zrzut ekranu 2024-07-21 o 13.13.59.png

Gratulacje?

czekam na wątek o s3 ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, D4NTE napisał(a):

Gratulacje?

czekam na wątek o s3 ?

Będzie ale może dopiero na wiosnę jak wjadą Concevery bo teraz będzie na słabych 18 przeznaczonych na zimę. ?

Dzięki D4NTE

P.S. Smutno trochę bo tyle lat tu człowiek spędził z B8 i B9. Wspaniali ludzie tutaj …, ?

Opublikowano
W dniu 1.10.2024 o 11:31, vvalery napisał(a):

Będzie ale może dopiero na wiosnę jak wjadą Concevery bo teraz będzie na słabych 18 przeznaczonych na zimę. ?

Dzięki D4NTE

P.S. Smutno trochę bo tyle lat tu człowiek spędził z B8 i B9. Wspaniali ludzie tutaj …, ?

Nikt Cie z forum nie wyrzuca przez zmianę modelu ? zmienisz tylko dział ? S3 będziemy Cie w nim odwiedzać...?

Wrzuć jakiś materiał z odbioru , jakie wrażenia na początku itp bo ciekawość mnie zżera ?? 
?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, D4NTE napisał(a):

Nikt Cie z forum nie wyrzuca przez zmianę modelu ? zmienisz tylko dział ? S3 będziemy Cie w nim odwiedzać...?

Wrzuć jakiś materiał z odbioru , jakie wrażenia na początku itp bo ciekawość mnie zżera ?? 
?

Już jest w dziale A3 ?

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.