Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 Avant Sport S-line 252KM Quattro stały napęd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 godzin temu, vvalery napisał:

Dwa, bo wożone są tylko dość ciężkie zjazdówki. Z trzema zwykłymi rowerami nie byłoby najmniejszego problemu. Na autostradzie jak młody złamał rękę do szpitala z dwoma rowerami 200 km/h i nic nie odpadło.?

No własnie miałem podpytać o prowadzenie na autostradzie z bagażnikiem + dwa rowery, ale z tego co piszesz to wychodzi, że jest ok :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pit07 napisał:

No własnie miałem podpytać o prowadzenie na autostradzie z bagażnikiem + dwa rowery, ale z tego co piszesz to wychodzi, że jest ok :thumbup1:

Prowadzi się super. 140-160 jedziesz i nie czujesz, że masz coś z tyłu. Współczujesz tylko tym co wożą rower na dachu, co dla mnie jest masakrą.:facepalm:

Opublikowano
13 minut temu, vvalery napisał:

Prowadzi się super. 140-160 jedziesz i nie czujesz, że masz coś z tyłu. Współczujesz tylko tym co wożą rower na dachu, co dla mnie jest masakrą.:facepalm:

hak, fajna rzecz, dobrze że trafił się ORI, nie trzeba wydawać dodatkowo kilku tys.

Opublikowano

Koszt w opcji haka jest nie wielki w porównaniu do koszty montażu po zakupie auta. W NO jak się nie mylę była kampania na hak w cenie auta... 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Koszt montażu po zakupie oryginalnego haka w PP Auto to 2k. W Aso 7k. Nie sadze żeby w opcji było taniej niż 2k. ?

Opublikowano

Cena haka w konfiguratorze to 990€

Screenshot_20220423-191347_Opera.jpg

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, Muskel1 napisał:

Cena haka w konfiguratorze to 990€

Screenshot_20220423-191347_Opera.jpg

Co to za hak ? Mój wygląda lekko inaczej, a ten na składany śrubokrętem a nie elektrycznie.?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Pisze, że mechanicznie składany ale innych oryginalnie nie było niż te na przycisk. Też mam fabryczie hak na przycisk i wygląda podobnie do tego z konfiguratora.

20220423_195838.jpg

20220423_195829.jpg

Opublikowano
  • Autor

Aż zejdę zobaczyć bo z rok nie otwierany. ?

Opublikowano

No looknij, ciekawe jak u Ciebie wygląda. 

Opublikowano

mój fabryczny taki sam jak Muskela

Opublikowano

Dziwne jakieś te haki....

Mam jakieś mieszane uczucia....   :decayed:

Opublikowano
12 minut temu, Dev napisał:

Dziwne jakieś te haki....

Mam jakieś mieszane uczucia....   :decayed:

Tzn?

Opublikowano
W dniu 23.04.2022 o 10:53, vvalery napisał:

Koszt montażu po zakupie oryginalnego haka w PP Auto to 2k. W Aso 7k. Nie sadze żeby w opcji było taniej niż 2k. ?

Chodziło mi o ASO... obecna cena to jakoś 4,5kpln wiec jest mniej jak przy doposażeniu.  Co do montażu poza aso to nie wiem co oni tam wkładają... nie wydaje mi się ze za 2kpln masz z guzika hak. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.04.2022 o 00:04, Norbas napisał:

Chodziło mi o ASO... obecna cena to jakoś 4,5kpln wiec jest mniej jak przy doposażeniu.  Co do montażu poza aso to nie wiem co oni tam wkładają... nie wydaje mi się ze za 2kpln masz z guzika hak. 

Teraz to już 3200. Ja zakładałem dwa lata temu za 2k u Patryka. Wszystko jak w oryginale. ASO wówczas wolało koło 5-6 k. Trzeba jeszcze zauważyć różnicę bo ja miałem auto fabrycznie przygotowane do montażu haka, czyli układ chłodzenia i wycięcie od spodu. 
P.S. Muskel hak jest taki sam jak u Ciebie :naughty:

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
1 godzinę temu, vvalery napisał:


P.S. Muskel hak jest taki sam jak u Ciebie :naughty:

:thumbup1:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W połowie miesiąca wpada ten na zdjęciu mniejszy brat. Już się nie mogę doczekać, żeby pożyczyć od młodego ???

B72FC38D-4F3A-4740-AE34-E9E5FC23FBC1.jpeg

Edytowane przez vvalery

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I już wpadł młodszy brat (może nie młodszy a mniejszy ?). Nawet pod kolor. ???

0B76B695-168C-4CF5-95D1-7699431773B1.jpeg

Edytowane przez vvalery

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak się sprawują obie fury? :)

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, wampir napisał(a):

Jak się sprawują obie fury? :)

Audi bezproblemowo. W golfie musiałem wymienić sprężarkę klimatyzacji, światła tył na valeo led, tarcze, klocki i teraz zrobiłem przegląd z wymianą olejów i filtrów wymieniłem własnie oponki na letnie i młody gotów do startu jak poniżej. Czasami wezmę golfa dla fanu. Pozdrawiam.

91C34A86-262E-4FA6-9AEF-135620337976.jpeg

EBB93E9C-42E4-4795-A2ED-4ADF5565211B.jpeg

Edytowane przez vvalery

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.