Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T BFB 163 - słaby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od niedawna jestem posiadaczem A4 B7 1.8T BFB 163KM.

Wydaję mi się, że autko nie ciągnie tak jak powinno i bardzo bym prosił o analizę logów, co może być przyczyną ?

Grupa 32: http://vaglogi.pl/log-032_8k0798q.html

Statyczne:

http://vaglogi.pl/log-002_033_4pRB6IO.html

http://vaglogi.pl/log-001_003_esD4d9Y.html

http://vaglogi.pl/log-090_093_9XMmM8.html

Dynamiczne:

http://vaglogi.pl/log-002_033_14Cc0.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_3dkhyC.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_vcwnV1y.html

http://vaglogi.pl/log-090_093_1rE3o8.html

Ostatnio sprawdzałem VCDS i był jeden błąd, który nie powodował check-a. Usunąłem go i na razie brak błędów.

16395 - Bank 1: Camshaft A (Intake) 
            P0011 - 002 - Retard Setpoint not Reached (Over-Advanced) - Intermittent

Opublikowano

Przepływka zaniża ok 10 g. Sprawdz szczlność dolotu, turbo pracuje ok. Spore korekty zapłonu jak na serię, sprawdz świece a najlepiej wymień na nowe.

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, Łukasz13 napisał:

Przepływka zaniża ok 10 g. Sprawdz szczlność dolotu, turbo pracuje ok. Spore korekty zapłonu jak na serię, sprawdz świece a najlepiej wymień na nowe.

Okej, czyli świece do wymiany. Przepływkę kupić odrazu czy najpierw szczelność dolotu? 

Opublikowano

Najpierw szczelność, świece, jak nie poprawi się to przepływka.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno pytanko. Dziś zauważyłem, że w moim zderzaku po lewej i prawej stronie znajdują się kratki, które zaślepiają wloty powietrza. O ile po prawej stronie to chyba nie problem to po lewej jest przecież intercooler, który potrzebuje wlotu powietrza. Wyciągnąłem kratkę. O taką kratkę chodzi :

 

kratka-zderzaka-lewa-AUDI-A4-B7-8E080715
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 39 zł - kratka zderzaka lewa AUDI A4 B7...

Czy mogło mieć to wpływ na osłabienie mocy auta oraz na niekorzystne logi? Nie powinienem w takiej sytuacji wykonać ponownie logów? 

Opublikowano

Na temperaturę w dolocie na pewno pomoże :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szczelność sprawdzona, delikatne bombelki od strony ezektora. Wymieniać? Świecie wymienione na nowe NGK dedykowane. Wymienione oringi na wtryskach. Różnicy raczej nie czuje. 

Opublikowano
7 minut temu, Lichy92 napisał:

Wymieniać?

Tak, na ori. Powtórz logi po wymianie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.