Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Usunięcie zamków z drzwi - zabezpieczenie antykradzieżowe


mamci

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem... szukałem i nie znalazłem...

Wpadł mi do głowy pomysł aby usunąć zamki z drzwi i kierowcy i pasażera w celu utrudnienia potencjalnym złodziejaszkom dostanie się do auta (zbicie szyby to już jakaś oznaka dla otoczenia). I tu pytanko czy to ma sens bo być może nie ma.Jeżeli ma to gdzie dostane jakieś zaślepki. Oczywiście myślałem także o odcięciu zapłonu lub/i pompki paliwa metodą pstryczka elektryczka, szukałem czytałem i doczytałem tylko tyle że takie informacje mogę dostać na PW, więc jeśli jest taka możliwość to proszę o informację co gdzie i jak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam miałem taki patent w Passacie :) jak coś padnie pozostanie bagażnik :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunięcie zamków......chyba tylko dla celów estetycznych bo co do kradziezy to nikt sie juz dzis nie bawi w grzebanie w zamkach.....moim zdaniem gra nie warta świeczki , odcięcie zapłonu jak najbardziej na laików skutkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalepsze zabezpieczenie to dobre ubezpieczenie :naughty:

jak nie urochomia auta to zdewastuja więc ta sama polka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie zamków, estetycznie może wygląda

Ale możesz mieć problemy z przejściem przeglądu technicznego!. :kwasny:

Auto nie jest kompletne brak klamek! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie zamków, estetycznie może wygląda

Ale możesz mieć problemy z przejściem przeglądu technicznego!. :kwasny:

Auto nie jest kompletne brak klamek! :gwizdanie:

Nie usunięcie klamek bo niby jak wejść do auta :polew: tylko samych wkładek żeby nie było możliwości zerwania wkładki i wejścia do auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisałem ze dzis kazdy szanujący sie złodziej :) uzywa łamaka do drzwi , a TY dalej swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisałem ze dzis kazdy szanujący sie złodziej :) uzywa łamaka do drzwi , a TY dalej swoje

no tak ale jak zaślepisz nie ma gdzie go włożyć [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 19:33_________________________________________________

Usunięcie zamków, estetycznie może wygląda

Ale możesz mieć problemy z przejściem przeglądu technicznego!. :kwasny:

Auto nie jest kompletne brak klamek! :gwizdanie:

co za teoria :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko z prawej strony mam usunięty bębenek. Kiedyś alarm mi zaświrował i autko się zamknęło. A do domku miałem ze 150 km. Więc wiertarka i do dzieła. A potem żeby nie kombinować z nową wkładką zaszpachlowałem otwór w klamce. Myślałem też o drugim ale zdrowy rozsądek mi nie pozwolił. Ty też nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w dobre ubezpieczenie jak boisz się o auto .... w razie czego samochód zastępczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...