Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weź 2jke :wink4:

:good:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weź 2jke :wink4:

:good:

:good:

Opublikowano

Moje 16' uległy destrukcji ;(

(więc nie chcę tego wzoru)

ltsDA.jpg

Zmuszony jestem poszukać nowego wzoru, do wyboru:

1. O1IbA.jpg2. NZZ4J.jpg3. O2iBJ.jpg4. LujGr.jpg

5. Lp_NS.jpg :decayed:

_________________________________________________

Nie wiem jak dodać ankietę :wallbash:

1 albo 2

Opublikowano

2ke widziałem kiedyś real, całkiem fajny wzór :good:

Opublikowano

Jak dla mnie tylko i wyłącznie 4 :) Najładniejszy wzorek z tych co pokazałeś i zdecydowanie najdroższy :disgust: Felga super wygląda w sedanie B5 :wink4: Ostatecznie 5 może być :decayed:

Opublikowano

2 :good:

Opublikowano

Adaś nie bierz 2 bo ja na taką poluje :kox:

:decayed:

Opublikowano

jak dla mnie 5. :kox:sam mam zamiar na takiej śmigać

Opublikowano

z tych co podałeś 4

Opublikowano

Wam na serio się te 2 podobają? :blink: kupa straszna, codziennie widzę srebro B5 na nich i :sick3: Tylko i wylącznie 4 raggaman kiedyś miał na swoim pocisku pelicanowym czy jakimś i były super :good: One wyglądają na większe niż są :) wg mnie najlepszy wzorek z 16'' :) Tylko ceny duuuuże :kwasny:

Opublikowano

jest fajny wzór 16 coś jak avus s4

Opublikowano

a mi gdzieś tak jakoś trójeczka się widzi :gwizdanie:

p.s. bardzo ładne :audi::good:

Opublikowano

5!

Sam zamieniam alu na stal w tym roku. Byle alu gorsze od stali.

Opublikowano

5!

Sam zamieniam alu na stal w tym roku. Byle alu gorsze od stali.

jeżeli stal to bez wżerów i kołpaków

Opublikowano
  • Autor

Ja zastanawiam się nad jedynką, z powodu małego et (hamulce i mtsy z tyłu).

Na drugim miejscu jest 4 ale ciężko wyrwać w dobrej kasie.

Szczerze mówiąc jestem totalnie zaskoczony, że podoba Wam się 2. [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:31_________________________________________________Kochany audik :buziak: - właśnie dzwonił mechanik i powiedział, że dwumas jest w świetnym stanie.

Tylko brakuje sprężynki w łapie sprzęgła, do kupienia pewnie tylko w aso :disgust:

Opublikowano

bierz 3 :wink4: jedyny sensowny wzór, ktory jako tako wyglada :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mam na oku parę aukcji z 4 ale do niej są jakieś dziwne opony 225/55/16.

Opublikowano

Co się stało dokładnie z ori 16'mi :?: Jak uległy destrukcji :?: :blink:

Mi się żadne nie podobają z tych co wymieniłeś, sam mam takie 16' ori i nigdy nie miałem z nimi problemów, są nie mal pancerne :kox: Raz jedną spawałem jak miałem wypadek :decayed:

Weź opcję 5 i zapodaj jakieś :kox: kołpaki :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie zdążyłem ich od Aju odebrać nawet ;(

U niego się zniszczyły na amen ale to niech Aju opowie bo on wie dokładnie :wink4:

_________________________________________________

Oprócz wyboru wzoru alufelg może być cyrk z rozmiarem opon (przez amortyzatory z tyłu).

Opublikowano

Oprócz wyboru wzoru alufelg może być cyrk z rozmiarem opon (przez amortyzatory z tyłu).

A co się dzieje, nie podejdzie normalny rozmiar 205/55/R16 :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.