Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yebany :kox: za skolko go wyrwałes :decayed:

195 z wysyłką :)

Armi trza wkońcu zrobić prawdziwą sesje zdjeciową :kox: :kox:

Trzeba, trzeba tylko może już jak śnieg spadnie. Teraz jakoś tak szaro :tongue4:

cały na czarno?

Cały :kox:

i tak ma być, za mną też chodzi grill od Eski w wersji Black, ale jak patrze na RSa to mi przechodzi :evil:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szaro nie szaro, nocne też sa fajne :good:

A znaczek też będziesz malował w tym SSS :mysli:

:no:

Opublikowano
  • Autor

Nawet mi to do głowy nie przyszło :wink4:

Ramkę i żeberka :kox:

Opublikowano
Kratki wrócą, wolę wygląd sleepera ale na razie muszę się nacieszyć kox

mów ze te rurki to od gazu ida :naughty:

Opublikowano
Kratki wrócą, wolę wygląd sleepera ale na razie muszę się nacieszyć kox

mów ze te rurki to od gazu ida :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
Kratki wrócą, wolę wygląd sleepera ale na razie muszę się nacieszyć kox

mów ze te rurki to od gazu ida :naughty:

:polew: :polew: :polew:

W halogeny z Ameryki niektórzy wierzyli to może uwierzą i w rury od gazu :naughty:

Opublikowano

Adam cholera muszę Cię podgonić z tymi modami :decayed:

Jest normalnie :kox:

Zrób z tym fisem w środku i będzie malina :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Adam cholera muszę Cię podgonić z tymi modami :decayed:

Jest normalnie :kox:

Zrób z tym fisem w środku i będzie malina :wink4:

Dzięki Pablo :notworthy:

Fmic robi szał, nie ma osoby, która by się nie spojrzała.

Ale kratki wrócą :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 15:11_________________________________________________Zrobiłem małe porównanie: poprzednia zima/teraźniejsza :decayed:

Było:

DSCF2848.jpgDSCF2852.jpgDSCF2863.jpg

Jest:

P1350070.jpgP1350065.jpgP1350097.jpg

Nie wiem jak mogłem taką paskudą jeździć :wink4:

Opublikowano

No jest róznica :good: pamiętam go jeszcze jak w ogóle nie był modzony :decayed: znajdź starą jakaś fotke i zrób teraźniejszą w tym samym miejscu :good:

Opublikowano

Adam cholera muszę Cię podgonić z tymi modami :decayed:

Jest normalnie :kox:

Zrób z tym fisem w środku i będzie malina :wink4:

Dzięki Pablo :notworthy:

Fmic robi szał, nie ma osoby, która by się nie spojrzała.

Ale kratki wrócą :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 15:11_________________________________________________Zrobiłem małe porównanie: poprzednia zima/teraźniejsza :decayed:

Było:

DSCF2848.jpgDSCF2852.jpgDSCF2863.jpg

Jest:

P1350070.jpgP1350065.jpgP1350064.jpg

Nie wiem jak mogłem taką paskudą jeździć :wink4:

Armin, bez znaczkow na dupci 100myljonow razy lepiej troche USA zalatuje, troche eSSSą :D

Opublikowano
  • Autor

Może znów je zerwę, sam nie wiem :mysli:

One są dla zmyłki - 90KM.

Opublikowano

Było:

DSCF2852.jpg

dobrze ze zmieniłeś te lampy, z boku wygląda jak lampa ze Sieny :polew: :>

0medium.jpg

Opublikowano

najładnie wygląda FMIC :kox:

Opublikowano

Było:

DSCF2852.jpg

dobrze ze zmieniłeś te lampy, z boku wygląda jak lampa ze Sieny :polew: :>

już dawno to powtarzałem, to się wszyscy ze mną kłócili :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Później to i ja to wiedziałem :decayed:

Jestem w trakcie rezania czarnego grilla s4.

P1140627.jpg

Ramka jest już czarna

20101130_1_614640.jpg

Zacząłem zrywać pionowe paski chromu i zonk bo jedna kratka ma ubytek :wallbash: Dlatego był naklejony chrom :kwasny:

20101130_1_1875975.jpg

Szkoda, że nie wiedziałem tego przy kupnie. I tak bym go kupił ale nie lubię takich niespodzianek.

Opublikowano

Później to i ja to wiedziałem :decayed:

Jestem w trakcie rezania czarnego grilla s4.

P1140627.jpg

Ramka jest już czarna

20101130_1_614640.jpg

Zacząłem zrywać pionowe paski chromu i zonk bo jedna kratka ma ubytek :wallbash: Dlatego był naklejony chrom :kwasny:

Dałeś porządny podkład pod ramkę? bo jak nie to na wiosnę bedzie powtórka z rozrywki, wiem po sobie :wink4:, a co do kratki to można by było nadspawać i zeszlifować kawałek i malnąć cały, tylko znaczek zostawić w chromie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Żadnego podkładu tylko kilka warstw farby, mam tak już od roku na starym grillu i nie ma żadnych odprysków.

Wkurzyłem się bo wiedziałem, że grill jest popękany ale miał być poklejony. A tu ubytek schowany pod listwą chrom :wallbash:

Oddam do gościa, który spawa plastiki. Pewnie coś wymyśli.

Opublikowano

Ja też nie wiedziałem, bo nawet nie zaglądałem pod te listwy. Jak nie pasuje to puść go dalej, za tą kasę miałem kilku chętnych jeszcze.

Opublikowano
  • Autor

Ja też nie wiedziałem, bo nawet nie zaglądałem pod te listwy. Jak nie pasuje to puść go dalej, za tą kasę miałem kilku chętnych jeszcze.

I tak bym go wziął, po prostu się nie spodziewałem i stąd moje nerwy.

Ale zrobiłem sobie kisiel na uspokojenie i mi przeszło :polew:

Opublikowano

Ja też nie wiedziałem, bo nawet nie zaglądałem pod te listwy. Jak nie pasuje to puść go dalej, za tą kasę miałem kilku chętnych jeszcze.

I tak bym go wziął, po prostu się nie spodziewałem i stąd moje nerwy.

Ale zrobiłem sobie kisiel na uspokojenie i mi przeszło :polew:

w majtkach :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.