Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja też nie wiedziałem, bo nawet nie zaglądałem pod te listwy. Jak nie pasuje to puść go dalej, za tą kasę miałem kilku chętnych jeszcze.

I tak bym go wziął, po prostu się nie spodziewałem i stąd moje nerwy.

Ale zrobiłem sobie kisiel na uspokojenie i mi przeszło :polew:

w majtkach :polew: :polew:

E tam w majtkach.

Z torebki :naughty:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 142,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też nie wiedziałem, bo nawet nie zaglądałem pod te listwy. Jak nie pasuje to puść go dalej, za tą kasę miałem kilku chętnych jeszcze.

I tak bym go wziął, po prostu się nie spodziewałem i stąd moje nerwy.

Ale zrobiłem sobie kisiel na uspokojenie i mi przeszło :polew:

w majtkach :polew: :polew:

E tam w majtkach.

Z torebki :naughty:

z torebek :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dobra dobra, niech wam będzie.

Teraz cisza bo LECH gra :beer1:

Opublikowano

tesh oglądam

Opublikowano
  • Autor

Szkoda zwycięstwa ale remis (i awans) też cieszy :drunk:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________Wpadł czarny grill S4 :)

Fota na szybko, kalkulatorem.

13z6aea.jpg

14w37mv.jpg[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:30_________________________________________________14w37mv.jpg

Opublikowano

Dobrze jest, ale RS o niebo lepiej by wyglądał :wink4:

Opublikowano

Grill okej :)

Nie podoba mi się że widać rury od fmica ale to mało ważne.

Opublikowano

Szkoda zwycięstwa ale remis (i awans) też cieszy :drunk:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________Wpadł czarny grill S4 :)

Fota na szybko, kalkulatorem.

13z6aea.jpg

14w37mv.jpg[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 16:30_________________________________________________14w37mv.jpg

za***iście :good:, chodzi ostatnio za mną czarny grill, od eSki :evil:, no to Adaś przód już kompletny :good:

Opublikowano

...jak Ty to robisz ,że masz zawsze czyste auto?? :shocked::blink::cool1:

Opublikowano

...jak Ty to robisz ,że masz zawsze czyste auto?? :shocked::blink::cool1:

jak sie ma korbe na tym punkcie :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Może kiedyś będzie grill RS4 ale, że trafił się S4 to wziąłem :wink4:

Kratki wrócą, zaraz po programie. Jak się na niego doczekam bo nie wiem czy wcześniej nie będę musiał czyścić turbiny.

Rogal kazał mi logi zrobić i oprócz przeładowującej turbiny wszystko jest ok. Czekam na werdykt.

Samochód jest brudny, z miesiąc go nie myłem :wink4:

Tylko, że to jest już taki "przykurzony" kolor: szaro - czarny (Vulkanschwarz Perleffekt)

LZ9U_-_Vulkanschwarz.jpg

Opublikowano

takie masz fele teraz?[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:21_________________________________________________ :>

Opublikowano

Dobrze jest, ale RS o niebo lepiej by wyglądał :wink4:

zgadzam sie RS i było by malina :slina:

ale jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Poznaję Photoshopa :decayed:

bla_bkla_IMG_1071.jpg

Opublikowano

Poznaję Photoshopa :decayed:

bla_bkla_IMG_1071.jpg

żartujesz :polew:

takie rzeczy to w irfan view sie robi :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie używam takich programów, mam photoshopa do zamazywania rejestracji.

Nigdy nawet nie patrzyłem jakie ma możliwości :decayed:

Opublikowano

Wykorzystujesz więc 0,003% jego możliwości :D

PS to kombajn :evil: do podstawych operacji polecam darmowego Paint.net :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taka mała pierdółka ale +5 do lansu:

dllqpz.jpg1zce3y0.jpg

niebieskie silikonowe wężyki podciśnienia Samco :)

Opublikowano

Panie zrób Pan sesje w końcu :good:

Opublikowano

N18 widzę na razie masz, będziesz go usuwał przy strojeniu czy zostawiasz? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.